Cerībās par labāko četrinieku

HK Vaiņode novembrī aizvadīja 3 spēles, 1 izbraukumā un 2 mājās. Tā arī sadalījās spēļu bilance – zaudējums izbraukumā un abas uzvaras mājās sienās.

10. novembrī komanda devās uz Rīgu, lai tiktos ar pagājušā gada vicečempioniem – Celtnieks Rīga. Uz spēli komanda devās jaunākajā sastāvā, kāds bijis. Sastāvā bija tikai 2 spēlētāji, kuri dzimuši pirms 2000. gada.  Lai gan HK Vaiņode pirmie guva vārtus, tomēr puiši nespēja izrādīt pārāk lielu pretestību Celtniekam. Beigās tika piedzīvots smags zaudējums ar 40:20.

Vārtus guva: Jurševskis 4, Greikšs 3, Plūme 3, Juzups 2, Sproģis 2, Pumpurs 2, Ziemelis 2, Žentiņš 1, Dīks 1,

Otrā spēle novembrī bija pret Latvijas jauniešu izlases bāzes komandu MSĢ/Lat 2000, kurā spēlēja 5 HK Vaiņodes kluba sistēmas audzēkņi. Spēli komandas iesāka apmainoties vārtu guvumiem. Pēc pirmā puslaika rezultāts uz tablo vēstīja 16:13 HK Vaiņodes labā. Otro puslaiku pirmie vārtus guva viesu komanda, un kas zīmīgi, ka tieši mūsu kluba audzēknis Ričards Juzups. Pēc tam pamazām sāka izvērsties HK Vaiņodes pārsvars un spēli noslēdza ar uzvaru 30:24. No spēles 54 vārtiem, Vaiņodnieki guva 46 vārtus (MSĢ/Lat 2000 sastāvā Vaiņodnieki no 24 vārtiem guva 16)

Vārtus guva: Oskars Pāvils 9, Ainārs Pāvils 7, Pumpurs 6, Kristers Plūme 3, Rihards Plūme 2, Mickus 2, Dīks 1

24.novembrī HK Vaiņode vidusskolas sporta zālē aizvadīja pēdējo novembra spēli, tiekoties ar Jūrmalas sports. Šajā spēle Vaiņodnieki bija kā favorīti, un to arī pierādīja no spēles sākuma izvirzoties vadībā, 8 minūtē ar 7:1. Kaut vai Jūrmalas sports spēja pietuvoties līdz minimumam, bet tomēr Vaiņodnieki spēja saņemties beigās svinot uzvaru ar 30:23.

Vārtus guva: Kristers Plūme 8, Oskars Pāvils 7, Juzups 6, Pumpurs 3, Greikšs 2, Dīks 1, Bublauskis 1

Decembrī HK Vaiņodei atlikušas divas spēles, pret SK Latgols un Dobeles Tenax. Pret SK Latgols spēle notiks 7.decembrīm, šī spēle arī būs sezonas svarīgākā spēle, jo kuri uzvarēs, tie, pēc pirmā posma, tiks labāko četriniekā, tā nodrošinot vietu izslēgšanas spēlēs. Ar Dobeles Tenax spēles datums vēl nav zināms.

HK Vaiņode ir iekrājusi 12 spēlēs 12 punktus ar liederības koeficentu – 11.