Dienvidkurzemes novada Sociālais dienests aicina darbā sociālās palīdzības organizatoru. Darba vieta Saules iela 1, Priekule, Dienvidkurzemes novads. (profesijas kods 3412 03). 1 vakance.

Prasības amata pretendentiem/-ēm:

  • pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālās aprūpes, sociālās rehabilitācijas vai sociālās palīdzības sniegšanas jomā vai arī studijas sociālajā darbā;
  • labas komunikācijas prasmes, emocionāla noturība, veidot sadarbību un strādāt komandā;
  • labas prasmes darbā ar datoru un biroja tehniku;
  • vēlama B kategorijas vadītāja apliecība.

Galvenie pienākumi:

  • izvērtēt mājsaimniecībā esošo personu sociālo un materiālo situāciju un resursus, aprēķināt sociālās palīdzības pabalstu apmērus;
  • informēt iedzīvotājus par viņu tiesībām uz sociālo palīdzību;
  • apsekot klienta dzīves apstākļus dzīvesvietā;
  • darbs ar vienoto pašvaldības sociālās palīdzības administrēšanas elektronisko sistēmu (SOPA).

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • iespējas pilnveidoties, iegūt jaunas zināšanas un pieredzi;
  • mēnešalgu 802,00 eiro (bruto).

Iesniedzamie dokumenti:

  • pieteikuma vēstule;
  • īss dzīves un darba gaitu apraksts;
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas.

Dokumentus  sūtīt uz e-pastu: socialais.dienests@dkn.lv līdz 2021. gada 15. decembrim.

Papildus informācija pa tālruni: 26707140.

Reģistrācijas Nr. 40900038078.

Piesakoties vakantajam amatam, informējam, ka pretendentu dati tiks izmantoti tikai atlases vajadzībām.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs iekļauti atlases otrajā kārtā.

Vakancei atbilstošākie pretendenti tiks uzaicināti uz darba interviju.

Nepieciešams Covid-19 sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.​

Author: Armands Radzuška