Latvijas Jaunatnes olimpiāde

Olimpiādes pirmā spēle noslēdzās uzvarot ar vienu punktu Stopiņu novadu. Turpinājums bija daudz labāks. Otrajā dienā ar 27:14 tika uzvarēta Jūrmala. Pusfinālā ar vienu punktu tika uzvarēts Ludzas novads. Fināls neizvērtās tāds kā gribētos pret Tērvetes novadu. Pirmais puslaiks bija labs. Turējāmies līdzi. Bet otrā puslaika vidus izvērtās pavisam traģisks. Nevarējām iemest pretinieku vārtsargam. Bet esmu apmierināts ar puišiem,  vairāki spēlēja pat ar traumām . Niks Davidenko nevarēja palīdzēt jo gūtā trauma Horvātijā to liedza . Paldies meiteņu komandai un atbalstītājiem, kuri mūs atbalstīja un kuri bija veikuši tālo ceļu no Vaiņodes uz Valmieru. Atmosfēra pusfinālā un finālā bija fantastiska. Sajūta bija it kā spēlētu Vaiņodē. Protams paldies  iepriekšējam trenerim, kurš viņus tik labi bija sagatavojis un izaudzinājis. Paldies Artūram Auderam.