Nedēļas nogalē aizvadītas divas spēles

Sestdien un svētdien HK Vaiņode aizvadīja divas spēles Synottip handbola virslīgā – ASK/LSPA un Dobeles Tenax.

Sestdien Vaiņodes novada komanda aizvadīja spēli ar komandu no Rīgas ASK/LSPA, kurā tika izcīnīta uzvara ar 35:28. Jau no pašā sākuma HK Vaiņode izvirzījā vadībā, un vadību tā arī neatdeva visu spēles gaitu. Lai arī spēle ritēja kā pa viļņiem, komanda spēli noslēdza spēli ar uzvaru (+7).

HK Vaiņode – ASK/LSPA 35:28 (19:12)
HK Vaiņode: Pāvils 11, Strēlis 11, Taujēns 4, Plūme 3, Pumpurs 3, Mickus 2, Vaitkus 1, Greikšs, Ziemelis, Sudmalis, Sproģis, Orlovs, Žentiņš, Davidenko, Pūpols

Otro spēli divās dienās HK Vaiņode aizvadīja Dobelē pret vietējo Dobeles Tenax, kur cieta sāpīgu zaudējumu pašreizējiem čempioniem ar 46:33. Jau no paša spēles sākuma čempioni izrādīja pārākumu par mūsu novada komandu, pimro puslaiku noslēdzot ar plus 12 (26:14). Otrajā puslaikā mazliet uzlabojās gan uzbrukums, gan aizsardzība. Otro puslaiku HK Vaiņodes ar Dobeles Tenax komandu noslēdza 20:19 par labu mājiniekiem Tenax komandai.

Tenax Dobele – HK Vaiņode 46:33 (26:14)
Vaiņode: Pāvils 11, Mickus 9, Strēlis 5, Vaitkus 3, Plūme 3, Taujēns 2, Greikšs, Pumpurs, Ziemelis, Sudmalis, Sproģis, Orlovs, Žentiņš, Davidenko

Nākamo spēli aizvadīs šo svētdien , 23.09.2018, plkst. 13:00 Vaiņodē pret pagājušā gada vicečempioniem Rīgas Celtnieks komandu.

Author: Armands Radzuška