Sporta svētku rezultāti

Strītbols vīriešiem (8 komandas)

  1. Dekšņi
  2. Pīlādžoga
  3. Bunka

 

Strītbols sievietēm (6 komandas)

  1. Dekšņi
  2. Latvijas Sporta Aģentūra
  3. Bāta

 

Futbols (7 komandas)

  1. Vībiņi
  2. Bāta
  3. Dekšņi

 

Tautas Bumba (8 komandas)

  1. Bāta
  2. Bunka
  3. Vībiņi

 

Vasaras biatlons (7 komandas)

  1. Latvijas Sporta Aģentūra
  2. Bāta
  3. Bāta 2

 

Ģimenes zābaku mešana (13 komandas)

  1. Dekšņi 2
  2. Bitītes
  3. Dekšņi

 

Jautrības Stafete (5 komandas)

  1. Vībiņi
  2. Latvijas Sporta Aģentūra
  3. Dekšņi

 

Triatlona Stafete (7 komandas)

  1. Dekšņi
  2. Bāta
  3. ES

 

Pludmales handbola izgājieni (5 komandas)

  1. Dekšņi
  2. Bāta
  3. Pīlādžoga

 

Četrcīņa (4 komandas)

  1. Dekšņi
  2. Bāta
  3. Vībiņi

 

Smagās tehnikas vilkšana (4 komandas)

  1. Bāta
  2. Dekšņi
  3. Pīlādžoga

 

Pludmales volejbols (10 komandas)

  1. Jansons/Bolsunovskis
  2. Sudmalis/ Gaļickis
  3. Šeflers/ Kricaks

 

Makšķerēšana (11 dalībnieki) – pēdējais posms Vaiņodes novada atklātajam čempionātam

  1. Juris Grosbergs
  2. Valērijs Sirmais
  3. Guntis Lavrovs

 

Makšķerēšanas kopvērtējums Vaiņodes novada atklātajā čempionātā

  1. Juris Grosbergs
  2. Artis Strazds
  3. Valērijs Sirmais

 

Kopvērtējums: (7 komandas)

  1. Dekšņi – 86 punkti (Artūrs Blumbergs, Lita Anškēvica, Elvis Jurjāns, Elīna Žilinska, Ģirts Jansons, Jana Jansone, Dāvis Plūme, Normunds Pāvils, Monta Stauga, Ilze Grundmane, Matīss Mickus
  2. Bāta – 82 punkti (Gatis Taujēns, Mārtiņš Megnis, Jānis Orlovs, Megija Andžāne, Mārtiņš Juzups, Jana Taujēna, Ilze Strēle, Artūrs Auders, Kārlis Gaļķints, Alise Kraukle)
  3. Vībiņi – 63 punkti (Oskars Pāvils, Gatis Bērziņš, Zaiga Gaļicka, Harijs Sudmalis, Ričards Gaļickis, Dāvids Veits, Dāvis Ziemelis, Inga Jansone, Dāvis Jansons, Ginta Stauģe, Baiba Bēķe, Sintija Millere)
  4. Pīlādžoga – 57 punkti
  5. Latvijas Sporta Aģentūra – 51 punkti
  6. Bunka – 25 punkti
  7. Bekons – 22 punkti

 

 

Bērnu skrējiens:

3 – 5 gadu veci bērni (6 dalībnieki)

  1. Rajens Jurjāns
  2. Marts Kirpičenoks
  3. Kristena Mickus

 

6 – 8 gadu veci bērni ( 7 dalībnieki)

  1. Mihaels Feldmanis
  2. Deniss Rozentāls
  3. Renārs Bors

 

9 – 12 gadu veci bērni (16 dalībnieki)

  1. Andis Bors
  2. Rajens Elias Vaitkus
  3. Rainers Mihelsons

 

PALDIES SPONSORIEM: VAIŅODES NOVADA PAŠVALDĪBA, LATVIJAS APTIEKA, VAIŅODES BEKONS, POPHOUSE, VEIKALS “TOP”, PRIEKULES MAIZNIEKS, GAĻAS PĀRSTRĀDES UZŅĒMUMS “NĀKOTNE”, BLUE SHOCK RACE, LATVIJAS SPORTA AĢENTŪRA

 

Attēli https://flic.kr/s/aHsmrasSiV

Komentēšana nav pieejama.

Publicēts: 2018. gada 22. augusts
  • Arhīvs

  • Vārda diena

    Verners un Muntis
  • Laikapstākļi Vaiņodē

    Vaiņode

    °C
    Gaisa spiediens: hPa
    Vēja stiprums: m/s
    Vēja virziens: