Vaiņodes novada pašvaldība aicina darbā grāmatvedi uz noteiktu laiku, 1.0 slodze

Darba apraksts:

  • Bankas ienākošo dokumentu apstrāde
  • Pavadzīmju, rēķinu apstrāde un grāmatošana
  • Krājumu uzskaite
  • Atskaišu sagatavošana VID elektroniskās deklarēšanas sistēmā
  • Darbs ar grāmatvedības programmu HORIZON (tās pārzināšana tiks uzskatīta par priekšrocību) un nekustamā īpašuma nodokļa samaksas administrēšanas programmu

Prasības:

  • Grāmatveža profesionālā kvalifikācija
  • Prasme strādāt ar MS Office programmām, īpaši ar Microsoft Excel
  • Prasme orientēties normatīvajos aktos un interneta resursos, kas nepieciešami tiešo darba pienākumu veikšanai
  • Prasme domāt analītiski
  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta un gatavība strādāt paaugstinātas intensitātes darba apstākļos
  • Vēlme apgūt papildus zināšanas nolūkā aizvietot darba kolēģus prombūtnes laikā
  • Laba komunikācija un vēlme strādāt komandā

Piedāvājam:

  • Darbu uz noteiktu laiku
  • Labiekārtotu darba vidi
  • Stabilu atalgojumu
  • Profesionālās pilnveidošanās iespējas
  • Atsaucīgus kolēģus

Pretendentiem jāiesniedz:

  • Izglītības dokumentu kopija
  • CV
  • Motivācijas vēstule

Dokumentus lūdzam iesniegt Vaiņodes novada pašvaldībā Raiņa ielā 23A, Vaiņode, aizlīmētā aploksnē ar norādi “Vakance uz grāmatveža amatu” līdz 2018.gada 26.janvārim.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām.

Author: Armands Radzuška