Bezmaksas divu dienu izglītojošais seminārs par lauku tūrisma piedāvājuma izveidi un pilnveides iespējām saimniecībā un uzņēmumā

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Liepājas nodaļa piedāvā divu dienu bezmaksas izglītojošo semināru “Lauku tūrisma piedāvājuma izveide un pilnveides iespējas saimniecībā un uzņēmumā”. 

Izglītojošā semināra mērķauditorija ir lauku saimniecības, mājražotāji, pārstrādes un citi uzņēmēji, kas jau darbojas vai arī tikai plāno uzsākt savu darbību tūrisma jomā. Aicināts arī ikviens interesents, kuru interesē šī tēma.

Mācības notiks divas dienas – 2017. gada 6. un 7. novembrī. Pirmajā mācību dienā tiks runāts par praktiskām lietām, kas ir jāzina ikvienam, kas strādā vai vēlētos strādāt šajā jomā un noteikti dalīsimies savā pieredzē. Otrajā mācību dienā apmeklēsim dažas saimniecības un uzņēmumus, kas jau ir uzsākušas savu darbību lauku tūrisma jomā vai arī tikai plāno to darīt.

PIRMĀ MĀCĪBU DIENA

Pirmdien, 2017. gada 6. novembrī plkst. 10:00 (semināra ilgums 6 stundas).

Norises vieta:  Biedrības “Liepājas rajona partnerība” telpas (2.stāvs), Krasta iela 12, Grobiņa.

Dienas laikā tiks pievērsta uzmanība:

·         Tūrisma attīstības tendencēm un esošā piedāvājuma izvērtējumam, sadarbības veidošanas iespējām ar Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroju, tehniskiem aspektiem tūristu uzņemšanai, kā arī mārketingam un reklāmai – kā pareizi un efektīvi sevi pasniegt, piesaistot klientus (Inta Šoriņa, Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja vadītāja).

·         Likumdošanas prasībām saistībā ar ēdiena pagatavošanu mājas apstākļos un produkcijas degustāciju organizēšanu tūristiem (Pārtikas un veterinārā dienesta Dienvidkurzemes pārvaldes pārstāvis).

·         Lauku tūrisma piedāvājuma veidošanas aspektiem: ekskursijas plānošana saimniecībā, uzņēmēju sadarbība, praktiskie un pozitīvi piemēri un tūrisma piedāvājuma modelēšana (Videga Vītola, LLKC Jelgavas konsultāciju biroja uzņēmējdarbības konsultante un Lauku tūrisma gide).

 

OTRĀ MĀCĪBU DIENA

Otrdien, 2017. gada 7. novembrī plkst. 10:00

Dienas laikā apmeklēsim vairākas interesantas saimniecības un uzņēmumus: 

·         Zanes Gustas ģimenes uzņēmumu SIA “Zoovilla”, kas savā saimniecībā “Lavender Villa” piedāvā iespēju iepazīt lavandas audzēšanas specifiku, tās izmantošanas iespējas, rīko radošās darbnīcas, piedāvā gaišas telpas semināriem un pasākumu rīkošanai, kā arī viesmīlīgus namiņus nesteidzīgai un mierīgai atpūtai pie dabas (Grobiņas novads).

·         Ineses Meļķes ģimenes uzņēmumā SIA “SC Grand”, kas saviem klientiem piedāvā garšīgus, veselīgus un dabīgus sēklu un riekstu maisījumus un alkšņu malkas gaļas kūpinājumus  (Priekules novads).

·         Ingutas Mellumas ģimenes saimniecību ZS “Padambji”, kas strādā augkopības jomā un savus ar mīlestību audzētos ābolīšus piegādā gan vietējām izglītības iestādēm, gan arī mazumtirdzniecības veikaliem (Priekules novads).

Izglītojošais seminārs ir bezmaksas.

Lai varētu pēc iespējas labāk noorganizēt semināru, aicinām iepriekš pieteikties:

·         elektroniski aizpildot pieteikuma veidlapu saitē – https://goo.gl/forms/Lz80pPLI6Z6noovh1      vai

·         personiski sazinoties ar Alekseju Kačanovu (tālr. 27843096, e-pasts: aleksejs.kacanovs@llkc.lv).

Papildus informācija ir iespējams iegūt pie Alekseja Kačanova (tālr.: 27843096, e-pasts: aleksejs.kacanovs@llkc.lv).

 Pasākums tiek rīkots Valsts Lauks tīkla pasākuma „Informatīvi izglītojošu semināru organizēšana visā Latvijā” ietvaros.

Author: Armands Radzuška