Ceturtdaļfinālā piekāpjas SK Ludza

Marta sākumā HK Vaiņode aizvadīja divas ceturtdaļfināla spēles ar SK Latgols komandu. Uzvarētājs tika noteikts divu spēļu summā.

Pirmā spēle notika Vaiņodē 2.martā, kurā izrādījās pārāki un sagādāja pārsteigumu Synottip handbola virslīgā, uzvaru izcīnija HK Vaiņodes komanda ar 25:24. Rezultatīvākie komandā bija: Oskars Pāvils ar 8 vārtiem, 6 vārtus pievienoja Ainārs Pāvils un Jurģis Strēlis.

Vaiņode: Oskars Pāvils 8, Strēlis 6, Ainārs Pāvils 6, Kristers Plūme 2, Rihards Plūme 2, Mickus 1, Greikšs, Pumpurs, Juzups, Ziemelis, Tiškus, Sudmalis, Sproģis, Davidenko, Vaitkus.

Otrā spēle notika pēc nedēļas (9.martā) Ludzā, uz kuru Vaiņodes komanda devās ar vienu vārtu pārsvaru, bet komanda zināja ka tas nav nekas, jo visām komandām nav viegli spēlēt Ludzā. Ludzā HK Vaiņode iesāka labi izvirzoties vadībā spēles sākumā ar 5:3. Pirmā puslaika otro daļu tomēr labāk aizvadīja SK Latgols komanda, kura pirmo puslaiku noslēdza ar plus 4. Otrais puslaiks Vaiņodes komandai neiesākās tik veiksmīgi, kā gribētos un Ludzas komanda pamazām palielināja pārsvaru un beigās svinēja uzvaru gan spēlē (33:22), gan sērijā (57:47). Rezultatīvākie Vaiņodes sastāvā bija Oskars Pāvils ar 7 vārtiem, Ainārs Pāvils pievienoja 5 vārtus, Jurģis Strēlis 4 vārtus.

Vaiņode: Oskars Pāvils 7, Ainārs Pāvils 5, Strēlis 4, Mickus 2, Kristers Plūme 2, Pumpurs 1, Vaitkus 1, Ziemelis, Juzups, Tiškus, Sproģis, Rihards Plūme, Davidenko

Author: Armands Radzuška