Lejaskurzemes starpnovadu čempionāts telpu futbolā noslēdzas.

Sestdien, 13.04.2019, Nīcā noslēdzās Lejaskurzemes čempionāts telpu futbolā. Nīcā notika pusfināli un fināli. Čempionātā piedalījās 7 komandas – Vaiņodes novads, Nīca, Durbe, Grobiņas pagasts, Medze, Dunalka, Rokasbirze. Par čempioniem kļuva Medze.

Vaiņodes novada komanda pusfinālā tikās ar mājinieci Nīcu. Pirmie vārtus guva tieši mājiniece, kura pirmā puslaika vidū guva divus ātrus vārtus. Pēc kāda brīža, pēc soda sitiena izpildes, vārtus guva arī mūsu novada komanda. Tā arī puslaiks noslēdzās 2:1. Otrā puslaika sākumā mājinieki iesita vēl vienus vārtus, panākot 3:2 savā labā, bet Vaiņodes novada komanda atbildi parādā nepalika un raidīja vēl vienu bumbu pretinieku vārtos. Tad sekoja Nīcas komandas izrāviens, gūstot 3 bezatbildes vārtus un spēli noslēdzot ar uzvaru pār Vaiņodes novada komandu ar 6:2.

Uzreiz pēc pusfināla Vaiņodes novada komandai bija jāspēlē mazajā finālā jeb spēlē par 3.vietu. Šajā spēlē pretī stājās Dunalkas komanda, kura pusfinālā ar 6:0 piekāpās Medzei. Pirmie vārtus guva tieši Dunalkas komanda, bet ātri vien vaiņodnieki rezultātu izlīdzināja. Tā arī noslēdzās pirmais puslaiks 1:1. Otrajā puslaikā scenārijs bija līdzīgs, vispirms iesita Dunalkas komanda, pēc tam Vaiņodes novada komanda. Otrajā puslaikā
līdz spēles beigām bija atlikušas 2,5 sekundes, kad Vaiņodes komandai pie pretinieku vārtiem bija jāizspēlē “auts”. Vaiņodes komandas pārstāvis ar spēcīgu spērienu vārtu virzienā, un cerot, ka kādam no abu komandu spēlētājiem bumba pieskarsies un atradīs ceļu vārtos, trāpīja pa vārtu stabu un bumba ielidoja pretinieku vārtos. Pa ceļam bumba esot trāpījusi Vaiņodes komandas pārstāvim pa pēdu. To arī apstiprināja pats spēlētājs un arī Medzes komandas pārstāvji, skatoties spēli no malas. Tomēr tiesneši to neredzēja un vārtus neieskaitīja. Spēles pamatlaiks tā arī noslēdzās 2:2. Tam sekoja pēcspēles soda sitieni, kuros diemžēl Vaiņodes komanda zaudēja ar 5:3 (pēdējais Vaiņodes komandas pārstāvis netika pie sitiena iespējas), kā rezultātā ieņēma 4.vietu čempionātā

Author: Armands Radzuška