Vaiņodes novada pašvaldība aicina darbā SPORTA METODIĶI, 1.0 slodze

Darba apraksts:

  • Sporta pasākumu plānošana, organizēšana un popularizēšana Vaiņodes novadā

Prasības kandidātiem:

  • nozarei atbilstoša augstākā vai vidējā speciālā izglītība (priekšroka pretendentiem ar izglītību sporta nozarē),
  • Spēja patstāvīgi organizēt, risināt un veikt sava amata pienākumu izpildi
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • Labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • Precizitāte un augsta atbildības izjūta;
  • Spēja un vēlme strādāt komandā.

Piedāvājam:

  • Ilgtermiņa sadarbības iespējas;
  • Labu darba vidi;
  • Stabilu atalgojumu;
  • Sociālās garantijas;
  • Profesionālās pilnveidošanās un izglītošanās iespējas.

Pretendentiem jāiesniedz:

  • Izglītības dokumentu kopijas;
  • CV;
  • Motivācijas vēstule;
  • Vīzija par sporta attīstību Vaiņodes novadā.

Dokumentus lūdzam iesniegt Vaiņodes novada pašvaldībā Raiņa ielā 23A, Vaiņode, aizlīmētā aploksnē ar norādi “Vakance uz Sporta metodiķa amatu”  līdz 2018. gada 31. janvārim, plkst. 15.00

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Author: Armands Radzuška