Vispārēja diskusija

Šeit varat izteikties par jebko, kas saistīts ar Vaiņodes novadu.

20 atbildes uz “Vispārēja diskusija”

 1. iepazīsti Latviju saka:

  Paldies par sirsnīgo sagaidīšanu un iespēju apskatīt Vaiņodes “Senlietu krātuve’ un viesmīlību Embūtes informācijas centra darbiniecēm! Apvienotie mazie un lielie velo braucēji no Rīgas un Saldus

 2. dzivokli saka:

  varetu majaslapu papildinat ar informaciju par dzivoklu iresanu vai informaciju kam jautat to.

 3. par ceļiem saka:

  Kad Vaiņodē beidzot beigs braukt tās kravas māšīnas un traktori, kuri taisa tādus putekļus, ka nav iespējams atvērt mājā logu, normāli pārvietoties pa ceļu, dārzā viss ir ar zemes kārtu. Vai tad nevajag laistīt tādās karstās dienās?

 4. http://www.draugiem.lv/group/16003866/vainode/gallery/#/group/16003866/vainode/gallery/?pid=324419490

  Šajā vietā varat apskatīt senas bildes ar Vaiņodes ļaudīm. Varbūt kāds atpazīst savus senčus? Tas būtu interesanti, ja kāds vēl varētu atsaukties.

 5. iedzīvotājs saka:

  sociālā centrā ļoti labi strādā Vitālijs.Visi uzdotie darbi tiek padarīti pēc labākās sirdsapziņas.Malacis!Vēl tur vajadzētu Puļķi Aldi un tad Dolbina varētu būt apmierināta,ka visi darbi būs padarīti ātri un kvalitatīvi.

 6. iedzīvotājs saka:

  Es balsoju par jums, Jansona kungs, ļoti cerēdama, ka Vaiņodē daudz kas mainīsies uz labo pusi. Vajag vairāk darbavietu, vajag steidzīgi novērst pastāvošas nekārtības. Tā kā man tuvs rads atrodas sociālā aprūpes centrā, tad viesojoties redzu, kā tur ir. Ne Melbārža kungam, ne centra vadītājai neinteresē šo ļaužu dzīve. Viņi pat necenšas ar iemītniekiem aprunāties. Arī nezina, kā ir ar ēdināšanu. Vaiņodē ir daudz spējīgu cilvēku, kuri grib un varētu šeit ieviest kārtību. Jansona kungs, parādiet, ka jūs ar savu komandu varēsiet daudzas lietas pagriezt uz labo pusi!

 7. iedzīvotājs saka:

  Jansonam ir jāstrādā tālāk.KĀRTĪGS VĪRS!

 8. Vaiņode kļūst populāra:)) saka:

  Jau otro reizi īsā laikā Vaiņodi piemin mēdijos. Kļūstam populāri bez maksas:))
  Nesen “De Facto” rādītais neprofesionālais, tendenciozais sižets vienpusīgi pasniedza Vaiņodi kā trūcīgāko novadu Latvijā, ne ar vārdu nepieminot labas lietas, piemēram, te darbojas laba vidusskola, kamēr daudzās citās vietās LV skolas tiek slēgtas, te ir mūzikas un mākslas skola, notiek dažādas sporta sacensības, pasākumi, galu galā – ja te visi būtu tādi nabagi – vai Vaiņodē darbotos 7 veikali? Nabadzība LV ir visur, un tikpat “spilgtu” sižetu būtu iespējams uztaisīt arī par Rīgu – atliek izbraukt mazliet ārpus tās centra, tur netrūkst smirdīgu vārtrūmju un bomžu, kādi Vaiņodē nav redzēti. Sižets bija slikts, taču Vaiņodes vārds laikam cilvēkiem “aizķērās” prātā, jo Vaiņode pieminēta arī žurnālistes Sandras Veinbergas šodienas (09.04.13.) publikācijā “Amatieru žurnālistika mūsdienu piedzīvojumu meklētājiem: kara tūrisma Disnejlenda. Ship to Vaiņode!” http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/459792-amatieru_zurnalistika_musdienu_piedzivojumu_mekletajiem_kara_turisma_disnejlenda_ship_to_vainode …. Rakstā ieteikts izvērst militāro tūrismu, pieminot Vaiņodes raķešu bāzes šahtas, tikai autore nav informēta, ka šahtas jau kādu brīdi “rekultivētas” – to vietā ir līdzens lauks. Žēl – atstāt vienu šahtu apskatei, to iežogojot un blakus uzstādot informācijas stendu varbūt nebūtu nemaz tik liela investīcija, un varbūt arī “metālisti” to iežogojumu neaizstieptu, toties Vaiņodei būtu visai pievilcīgs tūrisma objekts. Vai varbūt būtu vērts pelnīt naudu, pārdodot licences “racējiem”, kas ar saviem metālmeklētājiem šejienes mežos ieklīst gan no Rīgas, gan Lietuvas un rok, kur grib. Taču var arī bez tā, piemēram, sarīkojot vasarā pilsētas (nu labi, oficiāli mēs esam ciems) svētkus – militarizētu parādi, kurā piedalītos gan vietējie “fani”, gan Latvijas un Lietuvas kara vēstures klubi, gan tehnika, gan, piemēram, 2. pasaules kara vācu zaldāti, gan krievu piloti no Vaiņodes lidlauka laikiem, gan citi – katrs dalībnieks sev izvēlētos tīkamāko tēlu un sagādātu aprīkojumu. Fonā atbilstoša mūzika un komentētāja informācija publikai….. būtu jautri:)) Tāds pasākums būtu ļoti atbilstošs Vaiņodei, kuras militārais mantojums ir visai bagātīgs un labi izmantojams, lai veidotu pozitīvu tēlu. Ja laicīgi izsūtītu ziņas presei, netrūktu arī mēdiju uzmanības Vaiņodei – cerams, pozitīvas:))

 9. Vai tiešām nav nekā cita ko rakstīt, ka katrā avīzē ir jāskatās uz ____ ____ uzbāzīgajiem rakstiem, kas nemaz nav pašas sarakstīti tik vien kā izņemti no grāmatām. Ir taču iedzīvotāji par ko rakstīt, ievērojamas vietas, notikumi kuros piedalās ne tikai tie iedzīvotāji kas figurē katrā avīzē, būtu vērts redaktoram padomāt par to ko iedzīvotāji saņem katru mēnesi!!!!

  • Admin saka:

   Labdien!
   Ar nākamo mēnesi avīzes saturs krasi mainīsies. Ja esat aktīvs novada iedzīvotājs un vēlaties ievietot savu rakstu, droši sūtiet līdz katra mēneša 26. datumam.

  • Sals saka:

   Pirms smagi pukstēt, vajadzētu arī pašiem pukstētājiem kaut ko uzrakstīt. Ko tas dod ka tu te vaimanā? Paņem rakstāmo un papīru un aizsūti tai avīzei labu rakstu vai vismaz kādu dzejoli!

 10. vaiņodnieks saka:

  Vai tad tiešām Vaiņodē neviens nav atbildīgs par galvenām ielām.lai tās būtu nokaisītas .Vaiņodē pagriezienā pie pasta uz Raiņa ielu un Brīvības un Tirgoņu ielas krustojumā ir dzīvs ledus,tāpat Baznīcas iela ir īsta slidotava.

 11. Par satiksmi saka:

  Laimīgu Jauno gadu, vaiņodnieki!
  Vakar radās nepieciešamība paskaidrot kādam braucējam, kas vēlējās 2.janvārī nokļūt Liepājā, kā kursē autobusi. Bija dzirdēta informācija, ka “Ligro” ar 1.janvāri vairs nebrauks. Paskatījos mājas lapā-izskatās, ka brauc joprojām. Nekādu izmaiņu no 2012.gada! Bet , drošības pēc, ieteicu “lielo” busu.
  Vai nebūtu laiks steidzami noskaidrot situāciju ar autobusiem? Un publicēt to mājas lapā?

  • Admin saka:

   Labdien!
   Paldies par vēlējumu.
   Ir noskaidrots, ka ar 1. janvāri visus “Ligro” maršrutus pārņem Liepājas AP. Informācija tiks atjaunota un nomainīta.
   Paldies par sapratni.
   Radošu, saticīgu Jauno 2013. gadu!

 12. Par vecakiem. saka:

  Gribetos izteikties par saviem vecakiem kurus sauc ——- un ——–,par to kad vini mani izdzina ara no majas auksta ziemas laika uz ielas un nedeva est.

 13. limons saka:

  kad beidzot bus kasjauns ielikts

 14. KAD AR VILCIENU LĪDZ LIEPĀJAI VARĒS AIZBRAUKT? LAIKAM KAD 34 VILCIENUS NOPIRKS.

 15. Labrīt!
  Mīļš paldies visiem, kas atvēra savas sirdis un organizēja 7.Gaismas svētkus Vaiņodē!
  Paldies visiem, kas piedalījās un ar savu klātbūtni un labo gribu atbalstīja Gaismas svētkus!
  Paldies par smaidošām sejām, paldies par labajiem un uzmundrinošajiem vārdiem!
  Priecāšos, ja atkal vēlēsimies nākošā gada septembra otrajā sestdienā rīkot 8.Gaismas svētkus!
  Visi, kas vēlas piedalīties svētku veidošanā un savu līdzcilvēku un arī sevis paša iepriecināšanā ar labiem darbiem un gaišām domām, tiek vienmēr mīļi gaidīti.
  Lai visiem vaiņodiešiem jauks un svētīgs šis laiks no vieniem Gaismas svētkiem līdz nākošajiem!
  Sirsnībā – Ināra Avotiņa

 16. Vaiņodes novada vēstis saka:

  Par cik darba d\e\l nevaru būt bieži savā dzimtajā Vaiņodē – vēlētos tomēr lasīt jaunākās novada ziņas un notikumus – līdz šim mājas lapas vecajā versijā +/- Vaiņodes novada ziņas ( informatīvais laikraksts) tika ievietotas regulāri, bet tagad tur stāv jūnija ziņas – vai tad jaunākas nav vairs?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Publicēts: 2012. gada 19. jūnijs
 • Arhīvs

 • Vārda diena

  Banga un Glorija
 • Laikapstākļi Vaiņodē

  Vaiņode

  °C
  Gaisa spiediens: hPa
  Vēja stiprums: m/s
  Vēja virziens: