Aicina savlaicīgi slēgt sezonas atkritumu apsaimniekošanas līgumus

Vides pakalpojumu uzņēmums “Vides pakalpojumu grupa” (VPG) aicina iedzīvotājus, kuri vasaras sezonā dzīvo vasarnīcās un vasaras mājās Liepājas dienvidu daļā, Vaiņodes, Rucavas un Priekules novadā, savlaicīgi pieteikt sezonālo sadzīves atkritumu izvešanas pakalpojumu.

Atgādinām, ka vasarnīcu, vasaras māju vai citu ēku, kuras tiek apdzīvotas īslaicīgi, īpašniekiem vai iedzīvotājiem ir jāslēdz sezonas līgums par sadzīves atkritumu izvešanu. Sezonas līgums ir jāslēdz par laika periodu, kurā vasarnīca tiek apdzīvota, – atkritumi tiks izvesti tikai šajos mēnešos, taču ne retāk kā 1 reizi mēnesī. Piemēram, ja īpašums ir apdzīvots piecus mēnešus gadā, tad līgums par atkritumu izvešanu jānoslēdz par šo laika periodu un atkritumi tiks izvesti katru mēnesi. Visas sezonas laikā klientiem ir iespēja mainīt atkritumu izvešanas biežumu un pieteikt papildu atkritumu izvešanas reizes.

Lai nodrošinātu savlaicīgu pakalpojuma uzsākšanu un precizētu vēlamo sezonas sākuma datumu, beigu datumu, kā arī izvešanas biežumu, aicinām sazināties ar “Vides pakalpojumu grupu”. Savukārt, ja iepriekš noslēgtā sezonas līguma izvešanas nosacījumi nav mainījušies, aicinām pārliecināties par pirmo izvešanas dienu sezonas līguma ietvaros.

Papildinformācija pilsētu un novadu sezonālajiem iedzīvotājiem:

  • Tie vasarnīcu un vasaras māju iedzīvotāji, kuri līgumu līdz šim nav slēguši, aicināti sazināties ar “Vides pakalpojumu grupu”, zvanot pa tālruni 6 345 7777 vai sūtot e-pastu: info@vpgrupa.lv .
  • Ja sezonas sākumu un ilgumu vēl nezināt, lūdzam atcerēties, ka sadzīves atkritumu apkalpošana tiks uzsākta tikai pēc tam, kad saņemsim no Jums informāciju.
  • Ja sezonas laikā saprotat, ka nepieciešamas izmaiņas izvešanas grafikā vai sezonas ilgumā, lūdzu, sazinieties ar mums un piesakiet izmaiņas. 
  • Gadījumos, ja sezonas pakalpojuma līgumā nav atzīmēts, ka “Vides pakalpojumu grupa” atkritumu izvešanas dienā drīkst paņemt pie atkritumu tvertnes novietotos atkritumus, lūgums vismaz dienu iepriekš par papildu apjomu informēt mūsu klientu centru, lai atkritumi tiktu paņemti.

Plašāka informācija:

Kaspars Līcītis,

“Vides pakalpojumu grupas” preses sekretārs

Tālrunis: +371 29660003 E-pasts: kaspars.licitis@cleanr.lv

Author: Armands Radzuška