Noslēgusies regulārā sezona Synottip handbola virslīgā

Svētdien, 24.02.2019 ar spēli pret ASK/LSPA, HK Vaiņode noslēdza regulāro sezonu, izcīnot uzvaru ar 32:23 un iekļūstot izslēgšanas spēlēs.

Šī spēle HK Vaiņodei bija izšķiroša par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs. Bija nepieciešams vismaz neizšķirts. Lai gan spēles sākums Vaiņodes novada klubam nebija tik sekmīgs, tad turpinājumā komanda spēja saņemties un rezultātu līdz puslaika beigām varēja izlīdzināt. Sākoties otram puslaikam HK Vaiņode spēja jau tā sākumā pārņemt vadību un pakāpeniski palielināt pārsvaru pār ASK/LSPA, izcīnot svarīgu uzvaru. Pēc ieilgušās zaudējumu sērijas, cerams, tas palīdzēs komandai turpmākajās spēles ceturtdaļfinālā pret SK Latgols.

Vaiņode – ASK/LSPA 32:23 (15:15)
Vaiņode:
Oskars Pāvils 8, Ainārs Pāvils 7, Kristers Plūme 5, Rihards Plūme 4, Strēlis 4, Mickus 2, Ziemelis 1, Pumpurs 1, Greikšs, Juzups, Sproģis, Davidenko, Vaitkus

Regulāro sezonu HK Vaiņode noslēdza 7.vietā, apsteidzot vien pēdējās vietas ieguvējus ASK/LSPA. Lai gan pēc pirmā posma HK Vaiņode atradās 6.vietā, otrais posms diemžēl nebija tik izdevies. Otrajā posmā 6 spēlēs tika izcīnīta viena uzvara, viens neizšķirts un piedzīvoti 4 zaudējumi. Diemžēl pirmā posma noslēgumā un otrā posma sākumā vairāki spēlētāji iedzīvojušies traumās, bet spēlē caur sāpēm. Diemžēl, traumas dēļ līdz sezonas beigām ir izkritis no sastāva viens no komandas līderiem un pamatsastāva spēlētājiem (kreisās malas pamatsastāva spēlētājs) Gatis Taujēns – ceļgala savainojums un aizmugurējo krustenisko saišu plīsums.

HK Vaiņode 20 regulārās sezonas spēles ir spējusi iemest pretinieku vārtos 590 reižu, kas ir dalīts ceturtais labākais rādītājs visā līgā. Diemžēl ielaisti 678 vārti, kas ir sliktākais rādītājs līgā.

Rezultatīvāko spēlētāju sarakstā augstāko vietu ieņem Oskars Pāvils, kurš 15 sezonas spēlēs iemetis 137 vārtus un ieņem 6.vietu. Vēl starp labākajiem 25 vārtu guvējiem ir 5 HK Vaiņodes spēlētāji Ainārs Pāvils (14 spēlēs 81 gūti vārti un 19.vieta), tad no 22. – 25. vietai ir Kristers Plūme (20 spēlēs 78 vārti), Gatis Taujēns (17 spēlēs 69 vārti), Matīss Mickus (20 spēlēs 69 vārti), Jurģis Strēlis (17 spēlēs 65 vārti). Tālāk 36. vietu ieņem Rihards Plūme ar 47 vārtiem 17 spēlēs.

Attēli https://failiem.lv/u/mpphdqwk

Author: Armands Radzuška