15. maijā sporta diena pirmsskolas izglītības iestādē “Zīlīte”

15. maija rītā Vaiņodes novada pirmsskolas izglītības iestādē “Zīlīte” norisinājās sporta diena visiem mazajiem sportot gribētājiem. Mūsu novada mazajiem bija iespēja spert bumbu vārtos, vilkt virvi, griezt riņķus, mest smilšu maisiņus, iet ar slēpēm, iet šķēršļu joslā un sist balonus gaisā. Diemžēl laikapstākļi nebija piemēroti, lai bērni varētu iet un sporta priekus izbaudītu laukā, bet kļūstot nedaudz draudzīgākiem un nedaudz saspiežoties lieliski izdevās “Zīlītes” telpās novadīt sporta dienu. Liels paldies ir jāsaka Vaiņodes vidusskolas 10. klases meitenēm Annikai Mickus, Sindijai Ozolai, Diānai Pumpurei un Kintijai Tkačukai. Meitenes palīdzēja sporta skolotājam tikt galā ar lielo bērnu skaitu, kā arī pašas guva lielu pieredzi un redzēja, kā tad tas ir, strādāt ar mūsu mazajiem. Paldies arī Sabīnei Brantei par lieliskām fotogrāfijām, smaidīgajām audzinātājām un auklītēm, kā arī bērnu dārza vadītājai par sportiskā gara uzturēšanu visa pasākuma laikā.

Artūrs Blumbergs

Bildes no pasākuma (Foto: Sabīne Brante)

Sporta diena "Zīlītē"
Sporta dienas dalībnieku kopbilde,
Foto: Sabīne Brante

Papildus komentāri par pasākumu.

Fiziskā aktivitāte labvēlīgi ietekmē cilvēka kopējo veselības stāvokli, uzlabo emocionālo labsajūtu un garastāvokli. Tāpēc grupas „Spārītes” bērni un skolotājas ar prieku un aizrautību piedalījās sporta skolotāja Artūra organizētajos Sporta svētkos. Piedalījāmies virves vilkšanā, šķēršļu pārvarēšanā un citās sportiskās aktivitātēs. Pasākumā valdīja patiesi jautra gaisotne, raisot pozitīvas emocijas, tāpēc liels paldies mūsu sporta skolotājām Artūram Blumbergam un viņa jaukajām asistentēm!

Grupas „Spārītes” skolotāja S.Davidenko

Piektdien (15.05) man un vēl 3 meitenēm (Annika Mickus, Diāna Pumpure, Sindija Ozola) bija lieliska iespēja palīdzēt skolotājam Artūram Blumbergam novadīt sporta dienu Vaiņodes bērnu dārza bērniņiem. Es pati esmu beigusi šo iestādi, tāpēc bija ļoti patīkami atgriesties bērnībā, un atcerēties, cik forši tomēr bija iet bērnu dārziņā.
 Bērniem šajā dienā bija iespēja piedalīties dažādās stacijās. Vilkt virvi, spēlēt futbolu, līst cauri šķēršļiem, griezt riņķus, mest maisiņus, bet viss jautrākā un tīkamākā atrakcija bija balonu mētāšana. Mazie ķipari aktīvi piedalijās visās atrakcijās, un centās mūs klausīt. Protams, bija arī tādi bērni, kas gribēja parādīt, cik viņi bravūrīgi ir, bet tas viss pieder pie lietas. Visa diena kopumā bija izdevusies. Ceru, ka mazie gaidīs mūs vēl, un aicinās ciemos palīdzēt. Liels paldies arī Artūram, par iespēju palīdzēt.

Kintija Tkačuka

 

 

 

 

Author: Armands Radzuška