2 240 kg ābolu sulai, ievārījumam un …

Šogad “Labo darbu nedēļā” (16. – 20. oktobris) skolēni kopā ar audzinātājām salasīja un pārstrādei SIA “Ābolīt’s” nodeva 2 240 kg ābolu. “Kopā strādājot, var vairāk,”atzina 10. klases meitenes un audzinātāja Ārija Čerņavska, jo pāris stundās salasīja 18 maisus ābolu. Viņu teiktajam pievienojās 5. klases bērni un audzinātāja Laura Eglīte, arī 11. klases skolēni, audzinātāja Anda Čerņavska un abas Annas no 9. klases un audzinātāja Aija Grēbere, kuru salasītos augļus varēja mērīt desmit un “padsmit” maisos.
Savu pirmo “labo darbu” kopā atcerēsies pirmklasnieki un audzinātāja Aiga Jaunzeme, viņi salasīja ābolus dārzā pie novada domes.
Paldies visiem bērniem, kuri atsaucās aicinājumam piedalīties “ābolu akcijā”, jo arī kaut vai viens “top” iepirkumu maiss vai saimniecības soma bija daļa no pilnajiem daudzajiem maisiem, kurus nogādāja konservu cehā!
Paldies arī visiem vecākiem, kuri piedalījās – palīdzēja piepildīt maisus un atgādāt tos uz skolu, un paldies skolas tehniskajiem darbiniekiem par praktisku palīdzību!
Ar gatavo produkciju – sulu, ievārījumu skolēni nolēmuši iepriecināt tos, kuriem tas vairāk vajadzīgs.

Author: Armands Radzuška