3.oktobrī plkst. 11.00 Tūrisma rallijs 2020

Šogad krāšņais rudens pie mums atnāk ne tikai ar lapu sārtošanos un dārza darbiem, bet arī ar ikgadējo Leišmalītes Tūrisma ralliju 2020, kas mūs priecēs pirms sniegotajiem ziemas mēnešiem.
Pielāgojoties jaunajiem distancēšanās noteikumiem, esam izveidojuši jaunu kārtību rallija norisei, lai pasākums būtu interesants un aizraujošs.
Rallijā netiks vērtēta ātrums, vai visu kontrolpunktu uzdevumu izpildīšana kā tas bija iepriekš. Šogad priekšroku dosim mūsu apvidus apceļošanai, ainavisko un kultūrvēsturisko vietu parādīšanai, kā arī iepazīt dažas atpūtas un izklaides iespējas.

1. Norises laiks – 2020.gada 3. oktobris
2. Starta vieta – Pie Priekules daudzfunkcionālās sporta halles pl. 11os
3. Finišs- Joda dambis
4. Transportlīdzekļu kustība notiek pa vispārējās lietošanas ceļiem, kas pasākuma laikā nav slēgti un ievērojot visus ceļa satiksmes noteikumus.
5. Braucot ar automašīnu un veidojot sevis izvēlētu maršrutu, komandu mērķis – vadoties pēc kartes, pabūt vairākos kontrolpunktos un savākt pēc iespējas vairāk punktu.
6. Lai piedalītos tūrisma rallijā, ir jānokomplektē komanda vismaz 2 cilvēku sastāvā, savukārt maksimālais dalībnieku skaits komandā ir atkarīgs no transportlīdzekļa ietilpības.

Šogad izmantosim iespēju – reģistrēties tūrisma rallijam jau iepriekš, lai neveidotu rindas pasākuma norises dienā – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfUBNrQFOMmIyCt8nk7odp1U1W8jF56E7EiL07EHkWNoZFKOQ/viewform
Reģistrēties dalībai tūrisma rallijā būs iespējams arī pasākuma atklāšanas dienā 2020. gada 3. oktobrī.

MĀJASDARBS
Lai visiem tuvākiem un tālākiem rallija dalībniekiem ļautu noskaņoties tūrisma rallijam, aicinām izpildīt nelielu, bet interesantu mājasdarbu: brīvā formā, izmantojot jebkādu materiālu, izveidot savas komandas emblēmu vai ģerboni, kuru pasākuma norises dienā varēs prezentēt.

Uz tikšanos!

Author: Armands Radzuška