4.septembrī Vaiņodes stadionā 5.posms strītbolā

Strītbols viens pret vienu

                Augustā notika divi posmi Vaiņodes novada čempionātā strītbolā viens pret vienu, kopumā notikuši četri posmi. Pēdējais posms notiks 4.septembrī plkst.18:30 Vaiņodes vidusskolas stadionā, lietus gadījumā Vībiņu angārā. Pēc posma labāko trīs dalībnieku apbalvošana.

                3.posmā, kurš notika 1.augustā veiksmīgāko sniegumu paradīja Artūrs Bauze, aiz sevis atstājot Aināru Pāvilu, bet trešajā vietā ierindojās Gints Greikšs. Uz ceturto posmu ieradās 9 dalībnieki. Labākais no visiem bija Edgars Burkevics, kurš finālā pieveica kopvērtējuma līderi Edgaru Kanenieku. Trešo vietu ceturtajā posmā ieņēma Edgara brālis Mārtiņš Kanenieks, kurš spēlē par trešo vietu uzvarēja Artūru Bauzi.

                Kopvērtējumā līderis ar 12 punktiem ir Edgars Kanenieks, Otro vietu ieņem Ainārs Pāvils ar 17 punktiem. Trešo vietā, pateicoties labākai vietā kādā no posmiem, atrodas Markuss Matīss Zommers ar 26 punktiem. Tikpat punktu ir ceturtajā vietā Matīsam Liekmanim. Piekto vietu ieņem Artūrs Bauze ar 30 punktiem, bet sesto vietu ieņem Elands Lauva ar 32 punktiem.

                Pēdējais posms norisināsies 4.septembrī plkst.18:30 Vaiņodes vidusskolas stadionā, lietus gadījumā Vībiņu angārā. Pēdējā posmā norisināsies arī trīspunktu metienu konkurss.

Author: Armands Radzuška