8. marts – Starptautiskā sieviešu diena Vaiņodes kultūras namā aizritēja deju ritmos.

Svinīgajā daļā uzstājās mākslinieki no Liepājas: sporta deju kluba “AURA” audzēkņi, hip-hop un breakdance dejotāji no “DarKy’s Dance SCHOOL” un līnijdeju kopas “TEV” meitenes no Grobiņas.

Uz mūsu brīnišķīgās zāles parketa grīdas, mainīgajās gaismu spēlēs un ziedu dekorācijās krāšņos tērpos dejotāji izdejoja Vīnes valsi, tango, rumbu, ča-ča-čā, …Hip-hop un breakedance audzēkņi priecēja ar interesantām ķermeņa kustībām un iespēju katram izmēģināt savam ķermenim likt kustēties citādāk. Līnijdeju dejotājas pārsteidza ar mainīgajiem tērpiem un cepurēm.

Lielu pārsteigumu visiem bija sagatavojusi Vaiņodes vidusskolas apmaiņas programmas audzēkne Fah no Taizemes, kura arī dejoja hip-hopu. Tas bija savdabīgs, interesants, ekspresīvi dinamisks sniegums ar izteiktu dienvidnieku temperamentu.

Kopīgajā dejā un pēc sarīkojuma bija jaušama manāma interese no “DarKy”s Dance School” audzēkņu puses par mūsu Fah.

Daiļā dzimuma pārstāves saņēma ziedus. Deju grupu vadītājiem dāvinājām novada kalendārus, lai varam iezīmēt jaunus datumus skaistiem deju paraugdemonstrējumiem nākotnē.

Otrajā daļā baudījām vaiņodnieču sarūpētos gardumus improvizētā kafejnīcā un visu atlikušo vakaru dejojām videodiskotēkas pavadījumā.  

Visu labu vēlot un uz tikšanos!

Vadītāja kultūras jomā Vaiņodē Sarmīte Volkova

Attēli (foto O.Zvejs) https://failiem.lv/u/ws2qymkb

Author: Armands Radzuška