Aicina Vaiņodes novada iedzīvotājus slēgt jaunos atkritumu apsaimniekošanas līgumus

No 1. decembra atkritumu apsaimniekošanu Vaiņodes novadā nodrošinās “Vides pakalpojumu grupa”. Jāatgādina, ka esošie līgumi par atkritumu apsaimniekošanu ir spēkā līdz šā gada 30. novembrim.

Lai pakalpojuma sniegšana netiktu pārtraukta, jaunais līgums par atkritumu apsaimniekošanu ir jānoslēdz oktobrī. “Vides pakalpojumu grupa” aicina Vaiņodes novada iedzīvotājus un uzņēmumus neatlikt jauno līgumu slēgšanu uz pēdējo brīdi.

Visērtāk un ātrāk jauno līgumu ir slēgt elektroniski. Iedzīvotāji to var izdarīt, interneta vietnē www.vpgrupa.lv autorizējoties ar internetbankas starpniecību. No uzņēmuma puses parakstīts līgums tiks nosūtīts uz e-pastu pēc iespējas drīz.

Tie iedzīvotāji, kas vēlas slēgt līgumu klātienē, jau šobrīd ir aicināti uz Vaiņodes novada pašvaldības komunālās nodaļas biroju (Vaiņodē, Brīvības ielā 17) darbadienās plkst. 8.30 –12.30, bet trešdienās plkst. 13.00–18.00. Birojā var saņemt jaunā sadzīves atkritumu apsaimniekošanas līguma formu, aizpildīt to, parakstīt un nodot parakstīšanai “Vides pakalpojumu grupai”. Parakstītais līguma eksemplārs iedzīvotājiem tiks nosūtīts pa pastu.

25.oktobrī plkst. 11.00–14.00 Vaiņodes kultūras namā iedzīvotāji varēs tikties ar “Vides pakalpojumu grupas” pārstāvi, saņemt atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem un noslēgt līgumu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu.

Juridiskās personas “Vides pakalpojumu grupas” interneta vietnē pieejamo līguma formu aicinātas aizpildīt, parakstīt ar drošu elektronisko parakstu un nosūtīt uz e-pasta adresi info@vpgrupa.lv. Tāpat līguma formu  iespējams lejuplādēt, aizpildīt un nosūtīt pa pastu vai personīgi nogādāt “Vides pakalpojumu grupas” Klientu centrā Liepājā, Cukura ielā 8/16 (otrdienās no 8:30 – 19:00; pārējās darba dienās – no 8:30 – 17:00).

Jautājumu gadījumā Vaiņodes novada iedzīvotāji aicināti vērsties Klientu centrā, zvanot pa tālruni 6 345 7777 vai sazināties pa e-pastu, rakstot uz info@vpgrupa.lv. Plašāka informācija pieejama arī interneta vietnē www.vpgrupa.lv.

 

Author: Armands Radzuška