Atklāta tūrisma mājaslapa www.leismalite.lv

1.novembrī publiski apmeklētāju vajadzībām nodota Vaiņodes un Priekules novadu kopējā tūrisma mājaslapa – www.leismalite.lv.

Pie “Leišmalītes” nonācām gluži dabīgi, jo gan Vaiņodes, gan Priekules novadi aprakstīti Imanta Ziedoņa “Leišmalītē”, kā arī pavisam svaigā atmiņā ir palikuši fonda “1836” gājieni cauri abiem novadiem, un tik tiešām esam Lietuvas pierobeža, tāpēc “Leišmalīte” ir tik ļoti pašsaprotama izvēle.

Mājaslapas mērķis ir uzlabot aktuālās informācijas apriti virtuālajā telpā. Izveidota ir mūsdienīga un saprotama mājaslapa, kuru ikviens interesents var apmeklēt no datora vai savas viedierīces. Mājaslapā būs pieejama informācija par visiem novados pieejamajiem tūrisma objektiem, novadu tūrisma uzņēmēju piedāvājumiem. Mājaslapa ir aktīva, taču līdz pat nākamās tūrisma sezonas sākumam mājaslapā noritēs aktīvi darbi, papildinot lapu ar maršrutiem, objektiem, atpūtas iespējām, kartēm u.tml. Procesā ir apskates objektu izvietošana mājaslapā, pakāpeniski tas tiek darīt. Tāpēc arī tad, ja pamanāt kļūdu, vai Jums ir kādi ieteikumi, priecāšos, ja padalīsieties.

Ir ieguldīts liels darbs, lai nonāktu pie šādas mājaslapas koncepcijas, un tik pat liels darbs vēl ir priekšā, lai lapu apsaimniekotu, taču tas tiek darīts Vaiņodes un Priekules novadu atpazīstamības veicināšanai, novadu uzņēmēju integrēšanai tūrisma apritē.

Tādēļ jau atkal aicinu novadniekus- ja uzskatāt, ka Jums ir ko piedāvāt, droši nekautrējaties, palīdzēsim Jums ar padomiem, publicitāti, pieredzi. Ar jautājumiem griezties – turisms@vainode.lv.

Kopā mums izdosies!

I.Strēle, Vaiņodes novada tūrisma speciāliste

Author: Armands Radzuška