Atpūsties velo izbraucienā

Laikā, kad sēdošs darbs un lielai daļai sēdošs dzīvesveids ienāk mūsu dzīvē aizvien vairāk un vairāk, ir jāizmanto katra iespēja būt dabā, būt kustībā un būt sabiedrībā, jo kas gan cits rūpēsies par mūsu veselību, ja ne mēs paši.

Būt dabā, kustībā un sabiedrībā – to visu apvienot mēs iespējām 26. augustā, kad 10 aktīvi vaiņodnieki devās pirmajā atpūtas velo-braucienā. Nezinot, kāda būs atsaucība, un dažas stundas pirms izbrauciena, nezinot, vai pārstās līt, maršruts tika plānots īss, apmēram 18 km, lai tas būtu pa spēkam ik vienam, kā pieaugušajiem, tā jaunākajiem dalībniekiem.

Ņemot vērā, ka gandrīz mēnesi dzīvojam ar jaunu asfaltu, maršruts bija skaidrs – devāmies uz Elkuzemes dzirnavu dīķi. Pārsteigums velobraucējiem bija kopīga tikšanās Elkuzemes dzirnavu dīķī ar priekulnieku velo aktīvistiem, kuri arī iemēģināja jauno asfaltu no Priekules līdz Elkuzemes dīķim. Pavisam īsi iepazināmies ar vietas vēsturi, apmainījāmies pieredzē un uzklausījām priekulnieku stāstu, kā viņi cenšas attīstīt un popularizēt velo braukšanu novadā. Pavīdēja arī ideja nākamreiz satikties visiem kopā Embūtē, un kas lai to zina. Tad atvadījāmies un katrs devāmies atpakaļ uz savu pusi.

Un atjaunotais segums komentārus neprasa – riteņi ripoja lieliski!

velobrauciens

Paldies visiem 10 Vaiņodes novada velo aktīvistiem, kas atrada pusotru stundu laika un piedalījās šajā atpūtas velobraucienā.

I.Strēle, Vaiņodes novada tūrisma speciāliste

Author: Armands Radzuška