Bakūzes muiža atdzimst apmeklētājiem; sestdien norisināsies “Zvaigžņotā kino nakts”

5.augustā sākot no plkst. 19.00 Bakūzes muižā (adrese: Vaiņodes novads, Vībiņi, Skolas iela 2) norisināsies “Zvaigžņotā kino nakts”. Pasākums ir apmeklējams bez maksas, paredzētās aktivitātes – orientēšanās sacensības, ekskursija, kopīgas gleznas gleznošana un brīvdabas kino piemērotas kā maziem, tā lieliem apmeklētājiem.

“Esam priecīgi uzņemt ciemiņus tik senā un vēsturiskā vietā. Bakūzes muiža mums ir īpaši mīļa, te sastopas miers ar klusumu, brīnišķīga daba un pagātnes liecības. Vēlamies šo vietu padarīt pieejamu vietējiem novada iedzīvotājiem un arī tā viesiem, iepazīstinot apmeklētājus ar Bakūzes muižas vēl neatklāto šarmu,” stāsta Bakūzes muižas saimnieki Iveta un Imants Mamji.

5.augusta “Zvaigžņotā kino nakts” Bakūzes muižā (bijusī Embūtes pamatskola) programma:

  • Orientēšanās sacensības par latviešu kino. Aktivitāte īpaši piemērota ģimenēm;
  • Lielformāta gleznas radīšana mākslinieces, radošās pilnveides studijas “Mākslas pasāža RADI” vadītājas Ilzes Elizabetes Rasas vadībā. Iesaistīties gleznas radīšanā aicināts ikkatrs apmeklētājs arī bez priekšzināšanām;
  • Ekskursija Bakūzes muižas telpās un parkā. Uzzini leģendas un nostāstus par muižu;
  • Vakara noslēgumā Jāņa Streiča spēlfilmas “Rūdolfa mantojums” demonstrēšana uz lielā ekrāna.

Vakara garumā apmeklētāji varēs cienāties ar zāļu tēju, popkornu un citiem gardumiem. Cilvēki aicināti parūpēties par siltu apģērbu un segu sēdēšanai zemē.

“Zvaigžņoto kino nakti” organizē Bakūzes muiža, pasākumu atbalsta Vaiņodes novada dome projekta “Darīsim paši 2017” ietvaros.  Vairāk informācijas – www.facebook.com/BakuzesMuiza

Papildu informācijai:
Marta Balode,
projekta koordinatore;
tālr.: 28445084,

Author: Armands Radzuška