Dienvidkurzemes avīze turpmāk visās pastkastēs

Lai uzlabotu iespēju ikvienam Dienvidkurzemes novada iedzīvotājam saņemt drukāto informatīvo izdevumu “Dienvidkurzeme”, turpmāk to ar VAS “Latvijas pasts” starpniecību izplatīs katrā pastkastītē visā novadā.

Jau sākot ar novembra numuru “Latvijas pasta” pastnieki pašvaldības izdoto izdevumu ievieto katra Dienvidkurzemes novada iedzīvotāja pastkastē, kā arī nogādā juridisko personu adresēs.

Tā kā līdz šim katrā no bijušajiem novadiem informatīvā izdevuma izplatīšana notikusi atšķirīgi, lūdzam iedzīvotājus pievērst uzmanību savai pastkastei – vai tā pastniekam ir redzama un sasniedzama, vai tā ir labā tehniskajā stāvoklī, kā arī lūgums tiem iedzīvotājiem, kuriem līdz šim nav bijusi pastkastīte, to iegādāties un novietot pastniekam sasniedzamā vietā. Līgums ar “Latvijas pastu” paredz, ka izdevumam pastkastēs jānonāk trīs dienu laikā no iznākšanas dienas. Izdevums “Dienvidkurzeme” iznāk katra mēneša beigās. 

Ja novada avīze jūsu pastkastē nav nonākusi, lūgums par to informēt, zvanot pa tālruni 63490458; 29447641 vai rakstīt e-pastā: pasts@dkn.lv.

Atgādinām, ka novada informatīvo izdevumu tāpat kā iepriekš varēs izlasīt arī novada pilsētu pagastu un pārvaldēs, bibliotēkās, muzejos un citviet.

Author: Armands Radzuška