Dienvidkurzemes novada Sociālais dienests aicina darbā sociālos darbiniekus darbam ar ģimeni un bērniem Aizputes pilsētā. Darba vieta Atmodas iela 17, Aizpute, Dienvidkurzemes novads (profesijas kods 2635 03).

1 vakance

Prasības amata pretendentiem/-ēm:

  • otrā līmeņa profesionālā augstākā vai akadēmiskā izglītība sociālajā darbā vai karitatīvajā sociālajā darbā;
  • vēlama iepriekšējā darba pieredze sociālajā darbā;
  •  prasme orientēties normatīvajos aktos un pielietot tos darbā;
  • prasme patstāvīgi organizēt darbu un pieņemt lēmumus (arī nestandarta situācijās);
  • labas komunikācijas prasmes, emocionāla noturība, prasme veidot sadarbību un strādāt komandā;
  • labas prasmes darbā ar datoru un biroja tehniku;
  • vēlama B kategorijas vadītāja apliecība.

Galvenie pienākumi:

  • sociālais darbs ar ģimenēm ar bērniem;
  • vajadzību un sociālo problēmu identificēšana, to risināšana;
  • risku novērtēšana;
  • resursu un pakalpojumu piesaistīšana darba procesā;
  • starpinstitucionālās sadarbības veidošana;
  • darbs ar vienoto pašvaldības sociālās palīdzības administrēšanas elektronisko sistēmu (SOPA).

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • iespējas pilnveidoties, iegūt jaunas zināšanas un pieredzi;
  • mēnešalgu 1093,00 eiro (bruto).

Iesniedzamie dokumenti:

  • pieteikuma vēstule;
  • īss dzīves un darba gaitu apraksts;
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas.

Dokumentus  sūtīt uz e-pastu: socialais.dienests@dkn.lv līdz 2021. gada 15. decembrim. Papildus informācija pa tālruni: 26707140.Reģistrācijas Nr. 40900038078.

Piesakoties vakantajam amatam, informējam, ka pretendentu dati tiks izmantoti tikai atlases vajadzībām.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs iekļauti atlases otrajā kārtā.

Vakancei atbilstošākie pretendenti tiks uzaicināti uz darba interviju.

Nepieciešams Covid-19 sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.​

Author: Armands Radzuška