Eiropas Sociālā fonda projekta „Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei pašvaldībās” ietvaros

Vēlamies informēt, ka 13. jūlijā jūsu pašvaldībā Eiropas Sociālā fonda projekta „Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei  pašvaldībās” ietvaros norisināsies pasākums visu vecuma grupu iedzīvotājiem fizisko aktivitāšu veicināšanai un paaudžu saliedētībai.  Nosūtām vizuālo materiālu ar informāciju par pasākumu, tā  īstenošanas vietu un laiku.

 

Būsim pateicīgi, ja Jūs ievietosiet vizuāli Jūsu pārstāvētās pašvaldības mājaslapā, aicinot pašvaldības iedzīvotājus piedalīties tajā.

Tāpat priecāsimies, ja atsūtīsiet apliecinājumu, ka attiecīgie vizuālie materiāli ievietoti attiecīgajā mājaslapā.

 

Vairāk par pasākumu:

Pasākumu ietvaros iedzīvotāji aicināti veidot  komandas no trim dažādu paaudžu dalībniekiem. Pasākuma laikā veicot pārgājiena maršrutu sava novada teritorijā, dalībnieki iegūs zināšanas par veselīgu dzīvesveidu un iepazīs novada materiālo un nemateriālo kultūrmantojumu.

Pēc maršruta veikšanas dalībnieki kopā pagatavos novadam raksturīgu ēdienu.

Kopējais paredzamais pasākuma ilgums –  3.5 stundas, paredzamais maršruta garums– 4 km.

Vietu skaits ierobežots: 30.

Author: Armands Radzuška