Embūtes tūrisma informācijas cents ziņo.

Ar š. g. 1.novembri Embūtes tūrisma informācijas centrs noslēdz savu tūrisma sezonu. Pēc statistikas datiem šī sezona ir bijusi viss bagātākā. Šosezon Embūtes TIC ir apmeklējuši 1680 apmeklētāji 113 no tiem ir bijuši ārzemju ceļotāji. Tie ir tikai tie apmeklētāji, kas ir griezušies info centrā caurbraucot, vai  piesakot ekskursiju pa dabas taku Embūtes senlejā. Protams ir vēl tādi kas pat neienāk info centrā, bet Embūtes skaisto ainavu brauc apskatīt paši.  Embūte ir viena no skaistākajām un interesantākajam vietām Kurzemē.

Tā spēj pievilināt ceļotājus ar savu skaisto dabu un kalnaino reljefu ,un, protams, ar seno vēsturi, teikām un nostāstiem. Embūte ir skaista jebkurā gadalaikā. Ceļotājus nebaida ne lietus, ne drēgnais laiks.

Statistikas dati ļauj gan mums izvērtēt visus “plusus” un “mīnusus”. Katru gadu cenšamies apmeklētājiem piedāvāt kaut ko jaunu, kā šosezon ļoti labi esam pārdevuši suvenīriņus, ko esam papildinājuši ar dažādību, jo gandrīz katrs ciemiņš vēlas kaut ko nopirkt piemiņai.

Embūtes TIC, kā viesu māja darbojas visu gadu. Arī šajā sadaļā esam izveidojuši statistiku, kurā reģistrējam tos viesus, kas pie mums nakšņo. Naktsmājas no š. g. 1. janvāra līdz 30.oktobrim ir izmantojuši 567 viesi, ar 1698 kopējo pavadīto nakšu skaitu. Šogad līdz šim ir svinēti 16 dažādi  pasākumi, gan jubilejas, gan absolventu salidojumi ,gan kāzu svinības ar laulību reģistrāciju tepat Embūtes senlejā. Priecē ,kad ar katru gadu ir arī daudz tādu pāru, kas savu kāzu ceļojumu ar foto sesiju izvēlas tieši Embūti. Liels paldies ,kas ir jau iesūtījuši savas kāzu fotogrāfijas info centram, lai varam papildināt kāzu albūmu. Liels paldies viesiem par skaistiem novēlējumiem un pateicības vārdiem, ko esat ierakstījuši mūsu viesu grāmatā.

Ja vēlaties Embūtes tūrisma informācijas centru apmeklēt ārpus tūrisma sezonas lūdzam sazināties par info tālruņiem:  Dina 26632134, Ingūna 25417962

Author: Armands Radzuška