Fotokonkurss „Manas ģimenes ceļš”

No šodienas, 1.aprīļa Labklājības ministrija (LM), Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija, SIA “Apgāds Zvaigzne ABC”, VAS „Latvijas Valsts ceļi” – Latvijas Ceļu muzejs un A/S “Latvijas Valsts meži” kopā ar portālu www.mammamuntetiem.lv aicina ikvienu piedalīties fotokonkursā „Manas ģimenes ceļš”.
Rosinām iesūtīt fotogrāfijas, kurās ir iemūžināts ceļš, kas caurvij kādas ģimenes dzīvi vai raisa asociācijas ar ģimenes tēmu pozitīvās emocijās.
Savu fotogrāfiju dalībai konkursā no 2015.gada 1. aprīļa līdz 2015.gada 30.aprīlim jāsūta uz portāla www.mammamuntetiem.lv e-pastu redakcijas@mammam.lv vai jāpublicē šeit: http://www.mammamuntetiem.lv/gallery/?cat=77 (sadaļā „Galerijas”- „Manas ģimenes ceļš”).

Aicinām pašvaldības visā Latvijā atbalstīt informatīvi šo pasākumu un izvietot informāciju par Fotokonkursu sava novada/pašvaldību mājas lapās un iedzīvotājiem pieejamās vietās.
Savukārt pēc Lieldienām nosūtīsim Jums plašāku informāciju par š.g. 16.maijā Šlokenbekas muižā paredzēto Ģimenes dienas pasākumu visas dienas garumā un multimediālo vakara koncertuzvedumu, ko bezmaksas aicināts apmeklēt ikviens.

Plašāku informāciju par Fotokonkursu lasiet pielikumos:
Preses relize (.doc)   Fotokonkurss (.doc)

Ar cieņu,
Iveta Kancēna
LM Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste
67021615
iveta.kancena@lm.gov.lv

Author: Armands Radzuška