Iznācis Vaiņodes novada 2021. gada kalendārs

Vaiņodes novada pašvaldība izdevusi sienas kalendāru 2021. gadam. Kā katru gadu, arī šogad ikviena Vaiņodes novada mājsaimniecība svētkos tiks iepriecināta ar jauno Vaiņodes novada kalendāru 2021. gadam.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šogad kalendārs veidots tā, lai tas priecētu ne tikai mūs, bet arī mūsu viesus, jo kalendārā attēlotie fotoattēli parāda, cik daudz pie mums ir ko redzēt. Būs vairākas jau redzētas fotogrāfijas un vairākas pavisam jaunas. Šī gada aktuālākā tendence – fotogrāfijas no drona, jeb – skati no putna lidojuma.

Kalendāra lapaspuses ir dažādās krāsās ar domu iekrāsot nākošo gadu. Katru mēnesi papildina kāds, sabiedrībā zināmu cilvēku, domu grauds, kā arī vairākas novadu raksturojošas fotogrāfijas atbilstoši gada laikam.

Paldies fotogrāfiju autoriem – Instagram fotogrāfiju autori: @gotravel.life, @martins_zalitis_liepaja, @znauris, @_travel_ivy, @kristuzels, @anni_ke, @perkonskaspars, @diidzejss, @janisulbiks, @kamins_8, @tomsbokums, @zinta_d, @edgarsfoto, @filca_linda. Pārējo fotogrāfiju autori: Inga Ezeriete, Īrisa Branaburga, Ludmila Šmite (Ratikova), Ilze Strēle, Kārlis Volkovskis, Endija Lasmane, Laura Strēle, Dace Nārvila, Jānis Beloivans, Oskars Zvejs, Mārtiņš Jorens, Simona Stalidzāne, Matīss Kaņeps, Jānis Tkačuks

Kalendāru var saņemt Vaiņodes novada pašvaldības ēkā Darba dienās no 9:30 – 16:00

Paldies par skaistajiem skatiem!

Ilze Strēle, Vaiņodes novada tūrisma speciāliste

Author: Rolands Mozrims