Izstāde “Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2017”

No 2017.gada 5.-7. oktobrim Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra (VTUA) piedalās 26.starptautiskajā izstādē “Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2017”, izstāžu kompleksā Rāmavā. Izstādes atklāšana plānota 5. oktobrī plkst. 12:00.

Vairāk skatīt pielikumā vai VTUA tīmekļa vietnē http://www.vtua.gov.lv/lv/aktualitates/147/
Izstādes mērķis ir veicināt reģionu attīstību, nodrošinot pieredzes apmaiņu un popularizējot lauksaimniecību un ar to saistītās jomas, kā arī veicinot aizvien efektīvāku saimniekošanu Latvijas laukos un mežos. Izstādi apmeklēs ap 10’000 apmeklētāju, un tajā piedalīsies turpat 260 izstādes dalībnieku, kuri piedāvās nozaru novitātes, labākos risinājumus un piedāvājumus.

Interesentiem būs iespēja novērtēt ne tikai lauksaimniecībai paredzēto tehniku, bet arī industriālo tehniku, celtniecības materiālus un energoefektivitāti uzlabojošus materiālus. Savukārt, meža zonā dalībnieki piedāvās tehniku meža kopšanas un mežistrādes darbiem, kā arī notiks plaša izglītojošā programma pieredzes apmaiņai – informatīvi semināri un diskusijas ar nozaru pārstāvjiem par tādiem aktuāliem jautājumiem kā meliorācijas sistēmas, mežsaimniecība, izaicinājumiem dārzeņu audzēšanā un citām tēmām.

Izstādes darba laiks: ceturtdiena-sestdiena 10:00-17:00.

Papildu informācija:
http://www.aml-ramava.lv/

Author: Armands Radzuška