JAUNUMS VAIŅODES NOVADA IEDZĪVOTĀJIEM!!!!! Vaiņodes novada virtuālais skrējiens

Lai veicinātu veselīgu dzīvesveidu, lietderīgi un aktīvi pavadītu brīvo laiku, tiek organizēts virtuālais skrējiens.
Vaiņodes novada virtuālais skrējiens ir virtuālas un atraktīvas sacensības, kuras notiek brīvā dabā. Trase nav marķēta un tai nav ierobežojumu. Trases garumu, vietu un laiku katrs dalībnieks izvēlas pats. Dalībniekiem pašiem sev jāsagatavo vēlamā garuma trasi, atbilstoši saviem spēkiem.
2020. gadā paredzētu 15. posmi, laika periodā no 10.februāra līdz 30.augustam. Lai piedalītos Vaiņodes novada virtuālajā skrējienā – Tev jābūt Vaiņodes novada esošajam vai bijušajam iedzīvotājam.
Izvēlies savu skriešanas, iešanas vai nūjošanas maršrutu. Izmanto kādu no sporta aplikācijām (ja Tev tādas nav, iesakām: Endomondo, Sports Tracker, Adidas running app, Nike Run club, Runkeeper u.c.). Veic savu izvēlēto maršrutu un nosūti ekrānšāviņu (screenshot) ar distancē uzrādīto laiku, distances garumu, datumu. Norādi arī savu vārdu un uzvārdu, sacensību grupu. Sūti savu virtuālo skrējienu uz WhatsApp tel.nr. 22014226 vai metodikis@vainode.lv. Sacensību rezultāti tiek reģistrēti elektroniski.
Sacensības norisināsies katru otro nedēļu, kad ikviens var veikt savu izvēlēto distanci un iesūtīt savu rezultātu. IEGAUMĒ- vienā dienā vari iesūtīt VIENU rezultātu. Tātad vienā posmā – ne vairāk kā 7 rezultātus. Ņem vērā – piedalīties vari arī tad, ja plāno veikt vienu aktivitāti, mēs katrs pats zinām savu spēju robežas.

Pēc paša velmes dalībnieki drīkst sūtīt savus foto un video uzņēmumus no skrējiena – pašportrets, dabas skati, skrējiena video fragmenti utt. Atsūtītie foto un video matreāli tiks pēc tam publicēti Vaiņodes novada sports facebook lapā un www.vainode.lv, kā arī var tikt izmantoti pašvaldības informatīvajā izdevumā

Obligāti iepazīstieties ar sacensību nolikumu. Nolikums pieejams Vaiņodes novada mājaslapā www.vainode.lv

Sīkāka informācija pie Vaiņodes novada sporta metodiķa A. Pāvila (22014226, metodikis@vainode.lv)

Author: Armands Radzuška