Liepājā 24.martā norisināsies pasākums “Darbs un karjera 2020”

24.martā Liepājas Latviešu biedrības namā no plkst. 12:00 līdz 15:00 norisināsies darba gadatirgus “Darbs un karjera 2020”, kura laikā darba meklētājiem būs lieliska iespēja klātienē tikties ar darba devējiem un pārrunāt nodarbinātības iespējas uzņēmumos, kā arī uzzināt plašāku informāciju par uzņēmumu un darbā pieņemšanas kartību. Jau šobrīd gadatirgum ir pieteiktas vakances klientu konsultēšanas, viesmīlības pakalpojumu, ēdināšanas, tirdzniecības, metālapstrādes, ražošanas un kravas pārvadājumu jomā un tuvojoties pasākumam vakanču skaits vēl papildināsies. Savu dalību pasākumā jau ir apstiprinājuši tādi uzņēmumi un organizācijas, kā Lauma Fabrics, Liepājas Speciālā ekonomiskā zona, Jensen Metal, Depo Diy, General Managing Group, Maxima Latvija, BPO Liepāja, Nacionālie bruņotie spēki, Trelleborg Wheel Systems Liepaja un citi.

Pasākumā bez darba devējiem piedalīsies arī Nodarbinātības valsts aģentūras darbinieki, valsts iestādes un sadarbības partneri, profesionālās apmācību iestādes un Eiropas informācijas tīklu pārstāvji, kuri informēs par darba, mācību un izglītības, karjeras un biznesa uzsākšanas iespējām.

Nodarbinātības valsts aģentūrās stendā būs iespējams uzzināt ne tika par darba iespējām Liepājā, bet arī Kurzemes reģionā un visā Latvijā. Tāpat NVA stendā būs pieejamas karjeras konsultācijas un informācija par NVA pakalpojumiem.

NĀC UN SATIEC SAVU DARBA DEVĒJU UN UZZINI PAR KARJERAS IESPĒJĀM!

Dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS!

Pasākumu organizē Nodarbinātības valsts aģentūra un Eiropas valstu Nodarbinātības dienestu tīkls (EURES), un tas tiek īstenots ESF projekta Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” ietvaros.

Author: Armands Radzuška