Liepājas energoefektivitātes nedēļa – Apmācības jauniešiem “Jaunie vadītāji – pārmaiņu radītāji”

Facebook saite: facebook.com/events/208797531295937?ref=newsfeed

Aicinām pieteikties pasākumam “Jaunie vadītāji – pārmaiņu radītāji” jeb “Young Change-Makers”, kurā jaunieši vecumā no 16 līdz 30 gadiem piedalīsies praktiskās apmācībās ar Latvijas un Zviedrijas aprites ekonomikas, ilgtspējas un energoefektivitātes ekspertiem. Apmācībās jauniešus aicinās domāt par biznesa izveidi un to, kā to realizēt caur ilgtspējības/aprites ekonomikas prizmu.


Apmācības vadīs Amanda Griniece un Laura Grundmane. Amanda ir ieguvusi maģistra grādu Internacionālā Erasmus Mundus programmā aprites ekonomikā un ilgtspējībā, studējot to Austrijā un Nīderlandē. Paralēli ir iesaistījusies uzņēmumu konsultēšanā stratēģiskos jautājumos par ilgtspējības un aprites ekonomikas principu ieviešanu. Iepriekš absolvējusi Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta klimata zināšanu un inovāciju kopienas (Climate-KIC) kursu. Savukārt, Laura ir projekta “Inovāciju centra attīstība Liepājas pilsētā” vadītāja. Ieguvusi maģistra grādu Vides zinībās un šobrīd ir aktīva vides aizsardzības entuziaste – iesaistās dažādās kampaņās un akcijās ar mērķi izglītot sabiedrību par vides problēmām kā lokālā, tā globālā līmenī


Apmācības noritēs divās savstarpēji nesaistītās daļās, no kurām pirmā no pl. 13:00 – 16:00 paredzēta interesentiem klātienē, savukārt otrā no pl. 17:00 – 20:00 ar identisku saturu notiks attālināti tiešsaistes platformā Zoom.
Jaunieši aicināti reģistrēties apmācībām, aizpildot reģistrācijas anketu šeit: https://www.greentechhub.lv/form/
Pasākums notiks angļu valodā!


*Apmeklējot pasākumu klātienē, dalībnieks apstiprina, ka viņam/-ai ir digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apliecina, ka ir vakcinējies/-usies pret Covid-19, veicis/-kusi Covid-19 testu, vai arī vīrusu pārslimojis/-usi.
Pasākuma laikā ikvienam apmācību dalībniekam būs iespēja izmēģināt projekta “Smart Living” interaktīvo rīku.
Liepājas energoefektivitātes nedēļu organizē biedrība “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris” Interreg Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas ietvaros sadarbībā ar Liepājas pašvaldību, Zviedrijas-Latvijas sadarbības fondu, “Liepājas Enerģija”, “Liepājas RAS”, biedrību “Green Tech HUB”, Kurzemes Biznesa inkubatoru un Liepājas Energoefektivitātes centru.
________________________________________
Ar citām Liepājas Energoefektivitātes aktivitātēm aicinām iepazīties šeit: https://greentechlatvia.eu/…/liepajas…/

Zane Feldmane 
Projektu vadītāja
Kurzemes Biznesa inkubators
Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris
Mob. +371 22494616

Author: Armands Radzuška