” … mazu brīdi pirms…”

Ziemassvētki ir laiks, kad neviens nav jāpārliecina darīt labu, un mēs svētku sajūtu centāmies nodot arī citiem. 12. klase un audzinātāja  Anda Žvagule saposa svētkiem eglīti skolas pagalmā. Pirmajā Adventē skolas vestibilu greznoja ar lielo Adventes vainagu, kurā katru nedēļu dega pa vienai svecei vairāk. Mājturības stundās bērni un skolotāja Elita Ozola darināja sniegpārsliņas, kuras ” puteņoja” klašu logos, bet, atsaucoties kultūras nama vadītājas Sarmītes Volkovas aicinājumam, šogad novada Ziemassvētku egles rotāja 5. – 12. klases skolēnu darināti – izzāģēti un nokrāsoti – rotājumi – 29 iemīļotu pasaku varoņi  (skolotāji Elita Ozola un Raivo Bērziņš).

8. klases meitenes Diāna, Loreta, Vika, Alisa kļuva par  Rūķiem bērnudārza

 ” Zīlīte”  Ziemassvētku sarīkojumā, bet visa 8. klase un audzinātāja Iveta Mame iepriecināja seniorus Vaiņodes sociālā atbalsta centrā. Bija neliels koncerts un “vitamīni burciņā” – dzērveņu biezenis (par rudenī salasītajiem un pārstrādei nodotajiem āboliem). 11. klase cepa piparkūkas un iepriecināja skolotājus pensionārus.

20. decembra pievakarē Ziemassvētku gaidīšanas sarīkojumā 1. – 4. klašu skolēniem par Rūķiem kļuva  Enija, Monta, Viktorija, Fah, Laima (11. klase) un  Alise,  Leina,  Anna, Linda (10. klase), mācīja bērniem un Ziemassvētku vecītim rotaļas un dejas. Kopā pavadītais laiks, kopābūšana, sarunas un smiekli bija abpusējs gandarījums “mazu brīdi pirms” ziemas siltākajiem un gaišākajiem svētkiem.

Author: Armands Radzuška