Mīli ēst, mīli skriet jau 13. jūnijā

Kustība ir cilvēka dabā, lai sasniegtu arvien jaunas virsotnes. #ForFun projekts pierāda, ka robežu nav un jauni sasniegumi, ir katra paša izvēle. 

Ghetto Games  4. maijā uzsāka tradīciju, kura pierādīja, ka Latvijas sabiedrība spēj būt vienota arī attālināti.  Ņemot vērā to, ka situācija pasaulē ir mazliet uzlabojusies, Ghetto Games kopā ar Rīgas domi aicina piedalīties skrējienā –  “Es skrienu, lai ēstu”! 13. jūnijā, kopā ar ģimeni vai draugu lokā, lai kopā uzveiktu slinkumu un iesāktu vasaru ar prieka pilnu enerģiju. 

 4. maija Brīvības skrējienā piedalījās 1500 dalībnieku no dažādām valstīm, kopā sasniedzot 15 000 km latiņu.

Šajā reizē dalībnieki aicināti piedalīties kopīgā skrējienā, kur starts tiks dots un finišs veikts Grīziņkalnā. Jau plkst. 8.40 gaidīsim 21+ km skrējiena dalībniekus uz kopīgu iesildīšanos, lai 9.00 dotu startu pirmajiem skrējējiem. Bet plkst. 9.40 iesildīšanos veiks 3-15 km dalībnieki, kuri startu uzsāks 10.00.

Kopīgais mērķis ir sasniegt 13 000 km, kas būs izaicinājums gan dalībniekiem, gan organizatoriem, taču robežu nav, bet tiem, kuriem tās ir prātā, šis skrējiens  palīdzēs mainīties uz daudz atvērtāku izpratni gan par savām spējām, gan to kā attālināti vai kopā sasniegt savu mērķi.

Dalībnieki līdz 2020.gada 12. jūnija plkst. 24:00 aicināti reģistrēties šeit:

https://ej.uz/skrienulaiestu

Skrējiena sauklis ir “Es skrienu, lai ēstu”, kas atspoguļo mūsdienu situāciju sabiedrības vidū, kad neveselīga pārtika ietekmē mūsu veselību, tāpēc, ja mīli ēst, ir jāmīl arī sports. Oragnizatori uzskata, ka neveselīga pārtika ir viens no atkarības veidiem, kuru rada steigā pavadīta dzīve. 

Viegls rīta skrējiens ne tikai uzlabo fizisko sagatavotību, bet arī spēj dedzināt kalorijas, kuras tika uzkrātas iepriekšējās dienas garumā. Tāpēc, lai iedvesmotu citus ikviens aicināts dalīties ar saviem skrējieniem un panākumiem sociālajos tīklos, tādā veidā vairojot pozitīvās emocijas,  kuras rodam sportojot. 

Dalība skrējiena ir bezmaksas, taču par attiecīgu samaksu iespējams savā īpašumā iegūt medaļu un zeķes par, ko attiecīgi ir jāveic maksājums.     
 – Medaļa + “Ghetto Pieturas” burgeris = 10 EUR

 – Medaļa + “Ghetto Pieturas” burgeris + Ghetto Games zeķes = 15 EUR

Ghetto Games līderis Raimonds Elbakjans: Ir pienācis laiks ieskriet vasarā ar jaudu, lai pēc skrējiena varētu baudīt gastronomiskus piedzīvojumus. Ja tu mīli ēst tikpat ļoti cik es, tad iemācies mīlēt skriet, un nepaliec viens, bet esi ar domubiedriem un Tevi atbalstošiem cilvēkiem.  Tiekamies jau 13. jūnijā Grīziņkalnā un visā pasaulē!”

Skrējiens tiek rīkots #ForFun projekta ietvaros, kurā piedalīties ir aicināts ikviens. Dalībniekiem ir iespēja nodarboties ar trīs disciplīnām – skriešana, iešana un riteņbraukšana. Katru dienu sūtot savus rezultātus, savā starpā viens otru motivējot un sacenšoties, dalībnieki maina savus ikdienas paradumus, pievēršoties veselīgam dzīvesveidam.

Projekta mērķis ir  veicināt fiziskās kultūras attīstību Latvijā.

Organizē: Ghetto Games, sadarbībā ar Rīgas domi, Būvniecība ABC, Latvijas Nafta, Maxima, Omniva, Wolt, Isostar, Fazer, Pophouse, Ghetto Pietura

Author: Armands Radzuška