Noslēdzies Liepājas pilsētas atklātais čempionāts futbolā 7:7

Ticis aizvadīts 2018. gada sezonas Liepājas atklātais amatieru futbola čempionāts. Piedaloties 23 komandām, kopā aizvadītas 110 spēles. Komandas spēlēja trīs dažādās divīzijās (C divīzijā piedalījās 7 , B – 8 , bet A – 8 komandas).
Par C divīzijas uzvarētājiem kļuva LPPP/B3 sivēni, kuri, pateicoties, pozitīvai savstarpējo spēļu vārtu attiecībai ierindojās augstāk par komandu no Vaiņodes novada sports. Par trešās vietas ieguvējiem C divīzijā kļuva futbolisti no Liepājas enerģija. Turnīra noslēgumā par labāko vārtsargu tika atzīts Ainārs Pāvils (Vaiņode), par labāko spēlētāju Kristaps Jansons (Liepājas Enerģija), bet ar 18 gūtiem vārtiem par rezultatīvāko Kristians Božis (LPPP/B3 Sivēni).

B divīzijas liktenis tika izšķirts vien pēdējā spēlē, kur savā starpā tikās komandas SLV Pluss un Centra draudze. Ar precīzu raidījumu vārtu tīklā spēles pēdējā uzbrukumā, par divīzijas uzvarētāju tika kronēti Centra draudzes futbolisti, aiz sevis atstājot SLV Pluss. B divīzijas trešajā vietā ierindojās Liepājas papīrs, aiz sevis atstājot Zvejnieks futbolistus. Par labāko spēlētāju B divīzijā tika atzīts Viktors Jefremovs (SLV Pluss), par labāko vārtsargu – Edgars Stonis (Centra draudze), bet ar 25 gūtiem vārtiem par rezultatīvāko spēlētāju tika apbalvots Vladislavs Vizins (SLV Pluss).

Sīvās cīņās par A divīzijas čempioniem kļuva EKO KURZEME futbolisti. Par vienu punktu mazāk turnīra tabulā komandai Medzes, kas čempionāta noslēgumā ierindojās 2.vietā, bet par 3.vietas laureātiem kļuva TEM futbolisti. Par sezonas vērtīgāko vārtsargu kļuva Endijs Gūtmanis (Medze), ar 15 gūtiem vārtiem par rezultatīvāko spēlētāju kļuva Arvis Aniņš (RK Metāls), bet par labāko spēlētāju tika atzīts Valdis Nicis (Blue Shock Race).
Liepājas atklātajā amatieru čempionātā atlikušas vēl divas spēles. Par iekļūšanu pēc spēka augstākā divīzijā cīnīsies Vaiņodes komandu pret B divīzijas 7.vietas ieguvēju Caljan, savukārt par iekļūšanu augstākajā divīzijā – A – cīnīsies SLV Pluss, kamēr tajā noturēties centīsies Nīca futbolisti. Pārspēles tiks aizvadītas ceturtdien, 19.07.2018., plkst. 19:00, stadiona “Daugava” rezerves laukumā.

 

Author: Armands Radzuška