Otrajā posmā uzvar Deklāvs/Ignātovs

            21.jūlijā norisinājās 2.posms Vaiņodes novada čempionātā pludmales volejbolā, kurā piedalījās 18 dalībnieki, no kuriem 4 bija dāmas.

            Dalībnieki salozējās 9 komandās, un izveidoja 2 grupas – vienā 5 komandas un otrā 4 komandas. Komandas grupās izspēlēja viena apļa turnīru katrs ar katru. Pēc tam no katras grupas 4 komandas tika tālāk un spēlēja “krustu” – vienas grupas labākā komanda ar otras grupas 4.vietas ieguvēju un 2.vietas ieguvēja ar pretējās grupas 3.vietas ieguvēju.

            A grupā, kurā bija 5 komandas, vislabāk veicās Edagaram Kaneniekam pāri ar Ričardu Gaļicki, kuri pateicoties labākam plus/mīnuss rādītājam starp 3 komandām, ieguva pirmo vietu grupā. Otrie, tā paša iemesla dēļ, palika Visvaldis Dēvits pārī ar Miku Klievēnu, trešajā vietā grupā atstājot Renāru Deklāvu un Adri Ignātovu. Ceturto vietu A grupā ieņēma Uldis Valdmanis kopā ar Dāvidu Veitu, bet piekto vietu ieņēma Ginta Stauģe kopā ar Zaigu Gaļicki.

            B grupā situācija bija mazliet savādāka. B grupā visās trīs spēlēs, izcīnot uzvaras pirmo vietu, ieņēma Olīvija Ceļapītere pārī ar Arti Tauriņu. Par otro vietu cīņa bija sīvāka, jo pārējam trīs komandām izdevās izcīnīt pa vienai uzvarai, tāpat kā A grupā nācās skaitīt punktus starp šīm trīs komandām, kā rezultātā otro vietu izcīnīja Niks Puriņš pārī ar Ričardu Juzupu, trešo vietu ieņēma Harijs Sudmalis pārī ar Aināru Pāvilu, bet ceturto vietu ieņēma Mārtiņš Štrauss kopā ar Baibu Teibu.

            Ceturdaļfinālā sanāca sekojoši pretinieki :

  1. Kanenieks/Gaļickis pret Štrauss/Teibe
  2. Tauriņš/Ceļapītere pret Valdmanis/Veits
  3. Dēvits/Klievēns pret Sudmalis/Pāvils
  4. Puriņš/Juzups pret Deklāvs/Ignātovs

Pirmajā ceturdaļfināla labākie izrādījās Kanenieks/Gaļickis, otrajā spēlē Tauriņš/Ceļapītere, trešajā spēlē Dēvits/Klievēns, bet ceturtajā spēlē Deklāvs/Ignātovs.

            Pirmajā pusfinālā tikās Kanenieks/Gaļickis pret Devīts/Klievēns, kurā pārāki bija Devīts/Klievēns. Otrajā pusfināla spēlē laukumā devās Tauriņš/Ceļapītere pret Deklāvs/Ignātovs, uzvaru izcīnot un nonākot finālā – Deklāvs/Ignātovs.

            Spēlē par 3.vietu tikās abu grupu pirmās vietas ieguvēji Kanenieks/Gaļickis pret Tauriņš/Ceļapītere. Labākie izrādījās komanda ar dāmu sastāvā – Tauriņš/ Ceļapītere. Ceturtajā vietā ierindojās Kanenieks/Gaļickis.

            Finālā laukumā devās Dēvits/Klievēns pret Deklāvs/Ignātovs, attiecīgi otrās un trešās vietas ieguvēji A grupā. Par pārsteigumu sīva cīņa izpalika, jo lielisku sniegumu demonstrēja A grupas 3.vieta Deklāvs/Ignātovs izcīnot pārliecinošu uzvaru.

2.posma kopvērtējums:

1.vieta Deklāvs/Ignātovs

2.vieta Dēvits/Klievēns

3.vieta Tauriņš/Ceļapītere

4.vieta Kanenieks/Gaļickis

5.-8.vieta Štrauss/Teibe

5.-8.vieta Valdmanis/Veits

5.-8.vieta Sudmalis/Pāvils

5.-8.vieta Puriņš/Juzups

9.vieta Stauģe/Gaļicke

NĀKAMAIS POSMS 11.AUGUSTS. Pēc posma kopvērtējuma apbalvošana.

Author: Armands Radzuška