Saasinās cīņa par titulu

            28.jūlijā notika 3.posms Vaiņodes novada čempionātā ielu futbolā. Uz posmu ieradās 7 komandas.

            Ja iepriekšējos 2.posmos uzvarēja komanda  “Visapkārt”, tad šoreiz tā nenotika. 3.posmā izcīnot visās spēles tikai uzvaras pirmo vietu ieņēma komanda “Liepājas united”, aiz sevis atstājot tieši komandu “Visapkārt”. Trešo vietu ieņēma komanda “Dar ko var”, bet ceturtiem paliekot komandai “Savējie”.

            Kopvērtējumā arī pēc trešā posma komanda “Visapkārt” ar 4 punktiem ir līderi, aiz viņiem seko trešā posma uzvarētāji “Liepājas United” ar 5 punktiem. Trešo vietu ar 12 punktiem ieņem komanda “Dar ko var”, tad seko divas ar 14 puntiem – “Nīgrande” un “Savējie”. Labāko sešinieku noslēdz komanda “Sidrabūdens” ar 15 punktiem. 

            Vaiņodes kausā rezultatīvāko spēlētāju sarakstā pirmās divas vietas ieņem “Liepājas United” komandas spēlētājs Artūrs Strēlis ar 32 gūtiem vārtiem trijos posmos. Viņam seko Sandis Vārpiņš ar 25 vārtu guvumiem. Trešo vietu ieņem komandas “Nīgrande” pārstāvis ar 22 gūtiem vārtiem Jānis Bogužs. Ceturto un piekto vietu ieņem “Visapkārt” komandas dalībnieki Artūrs Blumbergs ar 21 vārtiem un Ģirts Jansons ar 20 vārtu guvumiem, labāko sešinieku noslēdz divi spēlētāji – Roberts Samats (Nīgrande) un  Mārtiņš Megnis “Dar ko var”. Abi guvuši pa 17 vārtiem

            Nākamais posms norisināsies 31.augustā, kad arī izšķirsies pirmās vietas liktenis.  Tāpat liela cīņa par 3.vietu.

Author: Armands Radzuška