Skanīgs pavasaris Vaiņodes Mūzikas skolā.

Atbildīgākais uzdevums mūsu audzēkņiem bija piedalīties Pūšaminstrumentu spēles Valsts konkursā. Uz II kārtu Liepājā devās Karlīna Jansone un Eduards Stūris.

 Karlīna ieguva 3 vietu, Eduards  – Atzinību.

Abi audzēkņi piedalījās  arī Rīgā,  XI Starptautiskā saksofonmūzikas festivālā SAXSOPHONIA. Audzēkņus sagatavoja skolotāja Ivonna Rozentāle, koncertmeistare Tatjana Juškina.

22. martā Nīcā norisinājās Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu audzēkņu klavieru duetu konkurss. Mūsu  skolu pārstāvēja klavieru duets  – Ņikita Bulavkin un Marks Teo Dūčis, kuri atgriezās mājās kā 3. vietas laureāti. Skolotāja Tatjana Juškina.

29. martā Liepājā, Mūzikas un Mākslas Dizaina vidusskolā notiek Liepājas reģiona mūzikas skolu  akordeona spēles audzēkņu un skolotāju orķestra koncerts “Lai skan”.

Koncertā spēlē un pasākumā piedalās skolotāja Daiga Stekjāne ar savām audzēknēm  Gunu Troiku, Evelīnu Stasjus un Dzintru Lindu Bokumu..

Katru gadu aprīlī Saldus Mūzikas un Mākslas skola organizē Stīgu instrumentu spēles konkursu. Uz Saldu, rādīt savu vijoles spēles meistarību, dosies Patriks Trofimovs ar savu skolotāju Daci Bērznieci, koncertmeistare Inguna Venena.

6.aprīlī  Grupa “Ārpus zonas” jeb ikdienā saukta par ritma grupu, skolotāja Toma Bokuma vadībā,  dosies uz V Vieglās un džeza mūzikas ansambļu konkursu „ROJAS RITMI 2019”

Grupā apvienojušies seši jaunieši, kuriem mūzika ir ļoti tuva. Gandrīz visi grupas dalībnieki ir ģitārspēles audzēkņi – Sergejs Guļjajevs, Kristers Jarutis, Dāvids Bokums, Samanta Jasjučeņja, Anna Troika,  Samanta Sadauska.

Grupa piedalījās arī Liepājas reģiona Mūzikas skolu kolektīvās muzicēšanas koncertā – festivālā “Vai Tu mani dzirdi?” Kalētu mūzikas skolā un vēl gatavojas jūnijā doties uz Rīgu, lai piedalītos Jauniešu mūzikas grupu festivālā – konkursā BOLDSOUND.

            Martā, mēs paši savā skolā, organizējām atklātos Mācību koncertus, aicinot kā klausītājus savus vecākus.

2. maijā pie mums viesosies mūsu 1. izlaiduma akordeona spēles absolvents Edgars Čužinskis. Edgars dzīvo un strādā Anglijā. Un joprojām mācās!

Mēs dzirdēsim viņa augstskolas beigšanas eksāmena programmu Klavierspēlē.

 Laipni aicināti visi interesenti!

Par šī mācību gada noslēguma pasākumiem, izlaidumu un absolventiem informēsim Maijā.

                                                     Mūzikas skolas direktore M. Ulberte

Author: Armands Radzuška