Svarcelšana

Sasniegumi, notikumi:

24.-25.septembrī Dobelē, trīs mūsu novada spēka vīri Valentīns Peleckis, Ragimants Peleckis un Andris Grēbers, piedalījās 2011.gada WPC atklātajā Baltijas valstu čempionātā spēka trīscīņā un svara stieņa spiešanā guļus. Regimants un Valentīns sacensībās ieguva 1.vietas.
28.09.2011.

16.oktobrī Liepājā Fitnesa centrā „Olimp” norisinājās šī kluba atklātais čempionāts svara stieņa spiešanā guļus. Uz sacensībām bija ieradušās 11 komandas. Interesantā cīņā mūsu komanda ierindojās augstajā 4. vietā, tikai nedaudz atpaliekot no trešās vietas.
20.10.2010.

9.oktobrī mūsu sporta hallē norisinājās Vaiņodes atklātais čempionāts svara stieņa spiešanā guļus. Uz sacensībām bija ieradušās 6 komandas. Sīvā cīņā par uzvarētājiem komandu vērtējumā kļuva mūsu novada spēkavīri. Aiz sevis atstājot divas Liepājas komandas. Ar jaunu Latvijas rekordu savā svara kategorijā apsveicam Andri Grēberi. Pavisam mūsu sportisti izcīnīja septiņas pirmās vietas, četras otrās vietas un četras trešās vietas.
12.10.2010.

20.martā Liepājas atklātajā čempionātā veiksmīgi startēja Valentīns Peleckis (2.vieta), Regimants Peleckis (3.vieta).
1.vietu un Latvijas rekordu vecuma grupā 40+ izcīnīja Andris Grēberis
23.03.2010.

6.martā Jelgavā norisinājās 2010.gada Latvijas atklātais čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus. Starp 150 dalībniekiem sacensībās no mūsu novada stratēja Zigurda Ģībieša audzēkņi Valentīns Peleckis jauniešu grupā (1.vieta ar rezultātu 65 kg.), Regimants Peleckis junioru grupā (3.vieta ar rezultātu 100 kg. personiskais rekords), senioru grupā Andris .Grēberis (1.vieta ar rezultātu 190 kg.)