Tiešraides koncerts ar pianistu Andreju Osokinu

Tiešraides koncerts no koncertzāles “Lielais dzintars”, kurš notiks jau šo sestdien. Šis varētu interesēt ikvienu klasiskās mūzikas baudītāju!

11.04. | Sestdiena | 18.00

Tiešraides Lieldienu koncerts. Bahs, Debisī un Bēthovens

Reaģējot uz valstī un pasaulē ieviesto ārkārtas stāvokli un uz nenoteiktu laiku apturēto kultūras iestāžu darbību, Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” saviem klausītājiem piedāvā baudīt Lieldienu koncerta tiešraidi. Programmā – trīs mūzikas dižgaru – Johana Sebastiāna Baha, Kloda Debisī un Ludviga van Bēthovena – skaņdarbi, kurus uz klavierēm atskaņos izcilais latviešu pianists Andrejs Osokins. Svētku koncerta tiešraide no Liepājas koncertzāles tukšās skatītāju Lielās zāles būs skatāma Klusajā sestdienā, 11. aprīlī plkst. 18.00.

Svētku koncerta filmēšana notiks tukšā skatītāju zālē, ievērojot visus drošības pasākumus. Šajā sarežģītajā laikā koncertam ir noteikta biļetes cena mākslinieka un koncertzāles atbalstam – 7 eiro par vienu tiešraides pieslēgumu jeb, tā saukto, dzīvokļa biļeti, kad ar vienu biļeti koncertu var baudīt visi vienas mājsaimniecības iedzīvotāji.

Vairāk par koncertu un biļešu iegādi lasiet šeit: https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/81764Video: https://youtu.be/S10goiU4CYY

Biļetes cena vienai viedierīcei: 7 eiro

Koncerta ilgums: aptuveni 70 minūtes

Programmā: 

Pirmskoncerta sarunas ar Andreju Osokinu  (20 min)Johans Sebastians BAHS
Largo no Klavesīnkoncerta faminorā, BWV 1056 (Andreja Osokina pārlikums klavierēm solo)
Korāļprelūdija “Es saucu Tevi, Kungs Jēzu Kristu”
Klods DEBISĪCikls “Estampi” (Estampes)I “Pagodas” (Pagodes)II “Vakars Granadā” (La Soirée dans Grenade)III “Dārzi lietū” (Jardins sous la pluie)
Trešā daļa “Mēnessgaisma” no “Bergamas svītas”
Ludvigs van BĒTHOVENS
23.klaviersonāte faminorā, op. 57 (Appassionata)
I Andante con moto 
II Allegro assai
III Allegro ma non troppo – Presto

Priecīgas Lieldienas!

Paldies un  #TiekamiesDrīz

Cieņā,

Aiva JuhnevicaPārdošanas speciāliste
Sales Specialist+371 28268404www.lielaisdzintars.lv       

Author: Armands Radzuška