Turnīrs Horvātijā

Devāmies uz turnīru, kas notika Horvātijas pilsētā Makarskā. Tā ir ļoti skaista pilsēta. Pirmajā spēlē uzvarējām Norvēģijas komandu, diemžēl šajā spēlē traumējās divi pamatsastāva spēlētāji: Andris Domanskis un Niks Davidenko, kuri nevarēja palīdzēt visu turpmāko turnīru. Nākamā dienā tika piedzīvots zaudējums Polijas komandai. Trešā dienā cīnījāmies neizšķirti ar Bosnijas komandu, ar kuru tikāmies atkal ceturtdaļfinālā, ar zaudējums. Pirmā spēlē par 5.-8. vietu spēlējām pret Ungārijas komandu – zaudējums.  Pēdējā spēle bija pret mūsu grupā spēlējošiem poļiem un diemžēl, tika piedzīvots zaudējums.  Ieguvām 8.vietu. Turnīrs bija paredzēts, lai sagatavotos Latvijas jaunatnes olimpiādei.

Olimpiādi iesākām pašvaki, uzvarot ar vienu punktu Stopiņu novadu. Turpinājums bija daudz labāks: otrajā dienā ar 27:14 tika uzvarēta Jūrmala.  Pusfinālā ar vienu punktu tika uzvarēts Ludzas novads.  Fināls varbūt neizvērtās tāds, kā gribētos, pret Tērvetes novadu. Pirmais puslaiks bija labs, turējāmies līdzi. Otrā puslaika vidus izvērtās pavisam traģisks, nevarējām iemest pretinieku vārtsargam. Esmu apmierināts ar puišiem, jo vairāki spēlēja ar traumām un Niks Davidenko nevarēja palīdzēt, var teikt, nevienā spēlē, jo Horvātijā gūtā trauma to liedza, kaut viņš pats ļoti vēlējās spēlēt.

Paldies protams meiteņu komandai un atbalstītājiem, kuri mūs atbalstīja un kuri bija veikuši tālo ceļu no Vaiņodes uz Valmieru, jo atmosfēra pusfinālā un finālā bija fantastiska. Sajūta bija it kā spēlētu Vaiņodē. Protams, paldies viņu iepriekšējam trenerim, kurš viņus tik labi bija sagatavojis un izaudzinājis. Paldies Artūram Auderam.