Uzaicinājums dalībai NVA Vakanču gadatirgū Liepājā 22.-23.03.

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties dalībai NVA Vakanču gadatirgū, kas šī gada 22. un 23. martā norisināsies Liepājas Olimpiskajā centrā Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) organizētās izstādes „Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019″ ietvaros.

NVA Vakanču gadatirgus Liepājā ir lieliska iespēja darba devējiem atrast nepieciešamos darbiniekus, klātienē un vienuviet informējot darba meklētājus par brīvajām darba vietām, darba nosacījumiem un izaugsmes iespējām savos uzņēmumos, kā arī veicot pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem. Dalība NVA Vakanču gadatirgū ir bez maksas! Dalībnieku vietu skaits ir ierobežots!

22.martā NVA Vakanču gadatirgus Liepājas Olimpiskajā centrā būs atvērts no plkst. 10.00 līdz 18.00, savukārt 23. martā – no 10.00 līdz 17.00.

Pieteikties dalībai NVA Vakanču gadatirgū darba devēji var aizpildot pieteikuma anketu: https://goo.gl/forms/OdlToMlvUjE4Iir33 .

Pielikumā stendu vizualizācija.

Papildu informācija sazinoties ar pasākuma koordinatoru NVA Liepājas filiālē Andri Segliņu (tālr.: 26591666, e-pasts: Andris.Seglins@nva.gov.lv )​.

Author: Armands Radzuška