Vaiņodes un Priekules novada apvienotais tūrisma piedāvājums popularizēts starptautiskajā tūrisma izstādē “Balttour 2018”. 

No 2. līdz 4. februārim Rīgā izstāžu centrā Ķīpsalā norisinājās 25. starptautiskā tūrisma izstāde gadatirgus “Balttour 2018”. Izstāde vienuviet pulcēja 860 tūrisma uzņēmumus un to pārstāvjus no 39 pasaules valstīm. Uzzināt tūrisma iespējas Latvijā un ārvalstīs bija ieradušies teju 30 tūkstoši interesentu.

Izstādes hallē “Apceļo Latviju!” bija iespēja satikt viesmīlīgus tūrisma uzņēmējus no Latgales, Kurzemes, Zemgales un Vidzemes, kuri informēja par jaunumiem un iespējām sava reģiona tūrisma piedāvājumos. Tajā sevi prezentēja arī Priekules un Vaiņodes novadi.

Priekules un Vaiņodes novadi apmeklētājiem piedāvāja jaunumu – Leišmalītes bukletu, kas tapis, sadarbojoties abiem novadiem. Tas ir īss ieskats abu novadu top objektu piedāvājumā, ar mērķi ieinteresēt, lai cilvēki pēc tam paši ņem rokā karti un skatās, kur tad ir šī “Leišmalīte”. Mērķis šāda apvienota bukleta tapšanai ir piesaistīt vairāk tūristus vienotā tūrisma galamērķī – Leišmalītē. Apziņa, ka darbojoties kopā, varam atrast rezultatīvākus veidus, kā piesaistīt apmeklētājus, liek mums domāt un meklēt virzienus, kā to efektīvāk panākt.

Author: Armands Radzuška