Velo-Redele 2018

Esam biedrība “Velo-Redele”, ko dibinājuši velobraukšanas entuziasti Liepājā, lai popularizētu velobraukšanu ikdienā. Jau 5.gadu Liepājā un apkārtnes novados (Grobiņas, Nīcas, Pāvilostas, Aizputes, Durbes, Priekules, Vaiņodes, Rucavas) rīkojam pasākumu “Liepājas velo vasara” ar tā gada gadskaitli, šogad tas ir: “Liepājas velo vasara 2018”.

Pasākums ir ar mērķi veicināt velosipēdu izmantošanu ikdienā.
Pasākums ir ļoti vienkāršs pēc būtības: dalībniekam ir jābūt viedtālrunim un aplikācijai “endomondo”, kas uzskaita veiktos km un jāaizpilda vienkārša reģistrācijas forma internetā, biedrības mājas lapā. Protams, ir lieliskas balvas, ko sarūpējuši vietējie uzņēmumi, projektu līdzfinansē Liepājas pilsētas dome.

Būsim ļoti pateicīgi par Jūsu informatīvo atbalstu (informācijas publicēšana pašvaldības mājas lapā, informācija – afišu veidā vietās, kur pulcējas daudz cilvēku, aktivitāšu klubi utml.). Pasākuma mērķis ir veicināt cilvēkos izpratni par videi draudzīgu pārvietošanos ikdienā. Informāciju varat publicēt gan papīra formā, gan elektroniski.

Pieteikšanās:  http://www.velo-redele.lv/liepajas-velo-vasara-2018-pieteiksanas/
Izaicinājums “endomondo”   https://www.endomondo.com/challenges/36867398

Vēlamies Liepāju un novadus redzēt, kā mūsdienīgas vietas ar daudz velobraucējiem, kas pārvietojoties ar velo saudzē vidi.

Paldies par Jūsu atbalstu,

Mārtiņš Zālītis

Biedrība “VELO-REDELE”
40008206802
velo-redele@inbox.lv
26173222

Author: Armands Radzuška