“VIRTUĀLAIS SKRĒJIENS 2022”

Skriešanas brīvība! Nav starta/ finiša, noteikta laika vai vietas! Skrien, soļo, nūjo kur vēlies un kad vēlies!

“Virtuālais skrējiens” ir virtuālas, atraktīvas sacensības, kuras notiek brīvā dabā. Trase nav marķēta. Trases garumu, vietu un laiku katrs dalībnieks nosaka pats. Distanci var noskriet, noiet, nonūjot, nosoļot vai savādākā veidā pieveikt bez papildus aprīkojuma (slidas, skrituļdēlis, divritenis, skrituļslidas vai cita veida sporta aprīkojums). Sacensībās piedalās tikai Dienvidkurzemes novada iedzīvotāji (dalībnieks var nedzīvot ikdienā Dienvidkurzemes novadā, bet dalībniekam jābūt esošajam vai bijušajam Dienvidkurzemes novada iedzīvotājam vai tuvākajam radiniekam (sieva, vīrs, bērni, brālēns, māsīca)).

Sacensības notiek 2022.gada 22. posmos, laika posmā no 31. janvāra līdz 27. novembrim. Sacensību rezultāti tiek reģistrēti elektroniski. Katrs dalībnieks ir atbildīgs pats par savu rezultātu precizitāti.

Reģistrācija sacensībām notiek – nosūtot organizatoram/ Vaiņodes pagasta pārvaldes sporta organizatoram Aināram Pāvilam uz mob.tel. 22014226 whatsapp vai metodikis@vainode.lv ekrānšāviņu (screenshot) un pievienojot vārdu, uzvārdu, vecumu un norādot “Virtuālais skrējiens 2022”, kā arī norādot sacensību grupu.

Vaiņodes pagasta pārvalde. Sīkāka informācija pie Vaiņodes sporta organizatora Aināra Pāvila 22014226 vai metodikis@vainode.lv

Author: Armands Radzuška