Nakamā sezona……. Latvijas Virslīgas čempionāts handbolā vīriešiem, mājas spēle, HK “Vaiņode” – ……….

Salaspilī.

Spēļu kalendāru, rezultātus un citu informāciju varat apskatīt šeit.

Visi aicināti nākt un atbalstīt mūsu komandu mājas spēlēs, kā arī pēc iespējām, braukt un atbalstīt mūsu komandu arī izbraukumos!

Ļoti liela loma ir atbalstītājos, kas pierādās mājas spēlēs.

Latvijas Virslīgas čempionātā vīriešiem 2014./2015. gada sezonā spēlēs astoņas komandas – “Dobeles Tenax”, “HK Ogre”, “SK Latgols”, “Celtnieks/LSPA”, “Jūrmalas Sports”, “HK Vaiņode”, ASK/LU un “LAT-98”.

Komandas aizvadīs trīs apļu turnīru, sacenšoties katra ar katru trīsreiz un kopumā regulārajā čempionātā aizvadot 21 spēli. “LAT-98” komanda spēlēs bez vietas izcīnīšanas tiesībām, taču iegūtie punkti pret šo komandu tiks skaitīti kopvērtējumā. Izslēgšanas spēlē “LAT-98” komanda nepiedalīsies.

Regulārā čempionāta uzvarētājs automātiski iekļūs pusfinālā, bet komandas, kas izcīnījušas no otrās līdz septītajai vietai sacentīsies ceturtdaļfinālā (2. vieta pret 7. vietu, 3. vieta pret 6. vietu un 4. vieta pret 5. vietu). Komandas, kas ceturtdaļfinālā piedzīvos zaudējumus, tiks sarindotas no 5. līdz 8. vietai saskaņā ar regulārajā čempionātā izcīnītajām vietām. Ceturtdaļfinālā un pusfinālā komandas spēlē līdz divām uzvarām, finālā un spēlē par trešo vietu – līdz trijām uzvarām.

Regulārā čempionāta pēdējās vietas ieguvējs aizvadīs pārspēles (uzvarētājs tiks noskaidrots divu spēļu summā) ar 1.līgas uzvarētāju par tiesībām spēlēt Virslīgā 2015./2016.gada sezonā.

Turam īkšķus un atbalstam mūsu komandu jaunajā 2014/2015 gada sezonā.

 

Handbols

Author: Mārtiņš