Atskats uz 2017. gadu

Ko lai saka par 2017. gadu? Ļoti nepateicīgs un tajā pašā laikā izaicinošs laikapstākļu ziņā. Tūristiem, tāpat kā ikvienam no mums, patīk ceļot ja ir silts un spīd saule.

Lai vai kā, ar visiem izaicinājumiem un pārbaudījumiem Vaiņodes novada Embūtes tūrisma informācijas centrs 2017. gadā apkalpojis 1881 apmeklētāju, kuru vidū ir ģimenes ar bērniem, individuālie ceļotāji, velotūristi, lielākas un mazākas skolēnu grupas, kā arī vietējie iedzīvotāji un ārvalstu viesi. Ja salīdzinām ar 2016. gadu, tad 2017. gadā apkalpots par 81 apmeklētāju vairāk, kas nozīmē, ka mēs tomēr protam stāties pretī izaicinājumiem un tos pārvarēt.

Ceram, ka nākošais gads pulcēs tikpat daudz tūristu un pat vēl vairāk. Statistika parāda, ka aizvien vairāk mūs apciemo ārvalstu viesi, par ko ir īpašs prieks. Tāpat apmeklētāju pulkus papildina dažādi pasākumi, kas nu jau kļuvuši par tradīciju – Embūtes rogainings, loka šaušana Embūtes senlejā, auto- foto orientēšanās un citi pasākumi.

Ikvienam ir jāizstaigā jaunās Embūtes dabas parka takas, jāuzkāpj jaunajā un daudz augstākajā Embūtes skatu tornī. Ikvienam ir jāredz kā gadalaiku griežos mainās Volzbaha ainava, galu galā ikvienam ir jāpasmeļ spēka ūdens no Latvijas lielākā dzidravota- Lielbātas avota, jāredz Latvijas himnas akmens. Un tā varētu turpināt.

Svarīgi ir virzīties uz priekšu, par spīti grūtībām, jo bez tām nekur. Tieši otrādi- tās motivē un dod spēku tiekties pēc jauniem mērķiem! Lai mums visiem kopīgiem spēkiem izdodas sasniegt visus iecerētos mērķus.

Par izdošanos 2018. gadā!

 

Dina, Ilze

Author: Armands Radzuška