…..bērni bērniem….

Šis skaistais brīnumu gaidīšanas laiks PII “Zīlītē” ir bijis pasākumiem un jaukiem pārsteigumiem bagāts. Gada nogalē ar lielu prieku sagaidījām mūsu pulkā simto bērnu! Un svētki var sākties!

Katru pirmdienu visi pulcējāmies zālē uz Adventes rītu. Pirmajā rītā apskatījām izstādi, kurā bērni vai kopā ar saviem vecākiem veidoja Vaiņodes eglei rotājumus. Otrajā Adventes rītā klausījāmies pasaku par Pēterīti, kurš vēlējās ļoti, ļoti daudz dāvanu, bet beigās saprata, kas šajā laikā ir svarīgākais – mīļie cilvēki tuvumā. Bet pēdējās Adventes rītā kopīgi skatījāmies multfilmu, kurā dzīvnieki palīdzēja Ziemassvētku vecītim. 

Pārsteigumu bērniem sagādāja Ziemassvētku vecītis, kurš atnāca ar  dāvaniņām no Vaiņodes kultūras nama. Mēs piedalījāmies  lielās egles dekoru veidošanā. Katrs dekors bija savādāks, unikālāks. 

Ziemassvētki ir došanas laiks. PII “Zīlīte” bērni jau oktobrī līmēja un aplicēja dažādas kartiņas, ar kurām iepriecināt Vaiņodes novada sociālā atbalsta centra iemītniekus. Kartiņu nogādāšana tika uzticēta “Sprīdīšu” grupai.  Bērni svētku nedēļā devās ceļā, lai nogādātu skaistās kartiņas centra iemītniekiem. Ceram, ka Jums patika un ka mums izdevās ienest svētku sajūtu un sirds siltumu jūsu mājās!

19. decembrī visi PII “Zīlītes”  bērni devās uz kultūras namu. Mēs bijām uzaicinājuši ciemos Liepājas bērnu un jauniešu centra teātra studiju “Karlsona bagāža”, kuri uzstājās ar izrādi “Sniegbaltītes skola”. Kopā ar mums , teātra izrādi noskatījās arī Vaiņodes vidusskolas 1., un  2. klases bērni. Pēc izrādes ieradās rūķi, kuri bija ceļojuši un beidzot atraduši mūs. Kopā ar rūķiem gājām rotaļās, dziedājām dziesmas, priecājāmies.

Mūsu moto šogad bija  – svētki bērniem. Mirdzošas acis un bērnu smaidi liecināja par to, ka svētki izdevušies!

Author: Armands Radzuška