Dāvini senioriem Līgo svētku noskaņu

Sociālā uzņēmuma “Eņģeļa pasts” komanda aicina līdzcilvēkus piedalīties sociālajā projektā “Vasaras saulgrieži”!

Projekta mērķis – sarūpēt sociālās aprūpes centru iemītniekiem (7000 cilvēkiem, 108 sociālās aprūpes centros) gardus un raibus (ar 4 dažādām garšām) siera ritulīšus un kvasa dzērienu, lai piepildītu ikdienu ar svētku noskaņu, palutinātu un iepriecinātu.

Jāņi (Līgo svētki) –  latviešu gadskārtas svētki, ko svin vasaras saulgriežu laikā, kad ir visīsākā nakts un visgarākā diena. Dienu pirms Jāņiem sauc par Līgo jeb Zāļu diena, kuras vakaru sauc par Jāņa vakaru. Tie ir latviešu tautas lielākie un tradīcijām bagātākie svētki, kurus svin visas paaudzes.

Eņģeļa Pasts” komanda ir sagatavojusi mazu bet ļoti gardu, Vasaras Saulgriežu dāvanu komplektiņu: Talsu ritulis – Krāsainais un Iļģuciema kvass (0,5l), kuru ātri un ērti varat iegādāties E-veikalā (https://www.nosirdsuzsirdi.lv/), kā ziedojumu, un tas nonāks sociālās aprūpes centrā un priecēs tur mītošos cilvēkus. Ticu, ka mums kopā izdosies sarūpēt dāvaniņas visiem, kā tas mums izdevās Ziemasstvētkos. Pastāsti par šo projektu draugiem, paziņām, darba kolēģiem, jo kopā patiešām var izdarīt ļoti daudz.

PADOMĀ! Ikdienā, 1 kafijas tasīte un smalkmaizīte Tev izmaksā EUR 3,75 bet tajā pašā laikā par EUR 3,75 Tu vari iepriecināt kādu senioru sociālās aprūpes centrā un radīt viņam neaizmirstamas emocijas, prieku, pārsteigumu, izrādot rūpes.

Sociālajā projektā piedalās: AS “Talsu piensaimnieks” un Alus/kvasa darītava „ILGEZEEM”.

Vairāk par projektu: http://www.engelapasts.lv/index.php/projekti/l%C4%ABgo-sv%C4%93tki
E-veikals: https://www.nosirdsuzsirdi.lv/index.php?route=product/category&path=227

Paldies par atbalstu!

Līga Uzulniece
Sociālā uzņēmuma Eņģeļa Pasts vadītāja

Author: Armands Radzuška