Dinam Vecānam skrējienā apkārt Latvijai pievienojas arī vaiņodnieki.

Dins Vecāns īsteno Latvijā vēl nebijušu projektu, kura ietvaros kopš 18. maija skrējējs devies izaicinājuma pilnā skrējienā apkārt Latvijai, vidēji dienā noskrienot 100 km, kopā plānojot veikt 1836 km. Šāda dāvana iecerēta par godu Latvijas simtgadei.
Piektdien, 2. jūnijā, tika šķērsots Vaiņodes novads. Aicinājumam piedalīties simboliskajā skrējienā atsaucās HK Vaiņode jaunie handbolisti Jurģis Strēlis, Kristers Plūme un treneris Ainārs Pāvils. HK Vaiņode krekliem un Latvijas karogam plīvojot, distance tika mērota no Vaiņodes zīmes Brīvības ielā līdz pat Aizvīķu ceļam, ceļā uz Mālkalni. Sportisti atzīst, būtu skrējuši vēl tālāk, taču treniņa dēļ bija jābeidz- priekšā atbildīgs laiks, lai gatavotos Latvijas Jaunatnes olimpiādei, kas no 7.-9. jūlijam norisināsies Valmierā.

Ļoti patīkami bija redzēt arī jaunos Priekules futbolistus ar treneri, kuri Dinu skrējienā pavadīja no Ezeres līdz pat Aizvīķiem. Treneris min, ka jaunajiem zēniem, kā arī viņam pašam šis ir neaizmirstams un vienreizīgs piedzīvojums, par ko vēl ilgi varēs atcerēties.

Kopš 18. maija, kad Dins sāka mērot ceļu apkārt Latvijai, viņš ir noskrējis vairāk kā 1000 kilometrus, šķērsojis vairāk kā 30 novadus. Dins apstāties nedomā, viņa ceļš turpināsies līdz pat Brīvības piemineklim Rīgā, tur arī “Apskrien Latviju” maršruts noslēgsies.

 

Ilze Strēle, Vaiņodes novada tūrisma speciāliste

Attēli www.flickr.com 

Dinam Vecānam skrējienā apkārt Latvijai pievienojas arī vaiņodnieki.
Dinam Vecānam skrējienā apkārt Latvijai pievienojas arī vaiņodnieki.

Author: Armands Radzuška